Голковколювання від куріння, голковколювання для схуднення, аурикулотерапия, акупунктура вуха. Лікування акупунктурою нейродерміту, синдрому хронічної втоми, лікування алергії, бронхіальної астми. Голкорефлексотерапія в Єкатеринбурзі / Медичний центр Олени Пантелеєвій

голковколювання від куріння, голковколювання для схуднення, аурикулотерапия, акупунктура вуха. Лікування акупунктурою нейродерміту, синдрому хронічної втоми, лікування алергії, бронхіальної астми. Голкорефлексотерапія в Єкатеринбурзі / Медичний центр Олени Пантелеєвій Голковколювання

Голковколювання, голкорефлексотерапія, голкотерапія – все це синоніми терміну “акупунктура” . що походить від латинських слів acus (голка) і puncture (прокол, укол), – метод лікування, що полягає у впливі на організм через розташовані на тілі біологічні активні точки шляхом введення в них спеціальних голок. Існує як метод лікування близько 5000 років.

Чи так вже ефективні ці процедури, що прийшли до нас з китайської традиційної медицини і беруть свій початок у глибинах століть? І наскільки обгрунтовано застосування іглотерапевтіческіх процедур з точки зору сучасної медицини?

Якщо вас цікавлять відповіді на ці питання, тоді має сенс прочитати цю статтю. У ній немає утомливих наукових “вишукувань” і спеціальних термінів, але зате багато цікавих відомостей і цікавих фактів.

Нашою метою було простою і зрозумілою мовою розповісти, що являє собою ця методика лікування та яким чином відбувається вплив голковколювання на людський організм.

Отже, налаштуйтеся на цікаве і пізнавальне читання…

Почнемо з питань із серії “А чи знаєте ви, що…?”

    А чи знаєте ви, що у американців . з їх вельми скрупульозним підходом до питань лікування і тим більше медичного страхування, голковколювання не тільки легалізовано, а й надається в якості страхової медичної послуги? І це враховуючи той факт, що жителі США визнають, крім своєї медицини, тільки європейські методики лікування. Будь-яку іноземну (а тим більше з приставкою «традиційна», що має на увазі «народна») медицину там просто не сприймають.

Також:

  • методика уколу у вуха від куріння