Голдлайн: відгуки, інструкція, де купити

Голдлайн: відгуки, інструкція, де купити Відгуки, інформація, ціна Про препарат Голдлайн

Інформація про засіб схуднення “Голдлайн”: відгуки, інструкція, побічні ефекти, середня ціна препарату Голдлайн.

Голдлайн – індійський аналог Ліндакси. Точніше, обидва препарати грунтуються на речовині сибутрамін. тому їх дія схоже. Практично все написане про Ліндакси можна віднести і до Голдлайн, проте все ж наведемо короткий опис даних таблеток для схуднення.

Голдлайн надає анорексигенное дію. Зменшує апетит і кількість споживаної їжі (підсилює відчуття насичення), збільшує термогенез, впливає на буру жирову тканину. Зниження маси тіла супроводжується збільшенням концентрації в сироватці крові ЛПВЩ і пониженням кількості тригліцеридів, загального холестерину, ЛПНЩ і сечової кислоти. Під час лікування спостерігається незначний підйом артеріального тиску в спокої і помірне почастішання пульсу, але в одиничних випадках можливі більш виражені зміни.

Погодьтеся, знайоме опис, який дуже нагадує опис Ліндакси. Далі ефект схожості тільки посилюється – наведемо повний опис “Голдлайн” від виробника.

Увага! У продажу з’явився препарат “ Голдлайн Лайт “.

Показання до застосування

Комплексна підтримуюча терапія хворих з надмірною масою тіла при аліментарному ожирінні з індексом маси тіла від 30 кг / кв. м і більше або з індексом маси тіла від 27 кг / кв. м і більше, але за наявності інших факторів ризику, обумовлених надмірною масою тіла (цукровий діабет типу 2, дісліпопротеідемія).

Протипоказання

Гіперчутливість, наявність органічних причин ожиріння, невротична анорексія, булімія, психічні захворювання, синдром Жиля де ла Туретта, ішемічна хвороба серця, декомпенсована серцева недостатність, вроджені вади серця, оклюзійні захворювання периферичних артерій, тахікардія, аритмія, цереброваскулярні захворювання (інсульт, транзиторні порушення мозкового кровообігу), артеріальна гіпертензія. гіпертиреоз, тяжкі порушення функції печінки або нирок, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, що супроводжується наявністю залишкової сечі, феохромоцитома, глаукома, встановлена??фармакологічна, наркотична та алкогольна залежність, одночасний прийом або період менше 2-х тижнів після відміни інгібіторів МАО або інших препаратів, що діють на ЦНС (в т. ч. антидепресантів, нейролептиків, триптофану), а також ін препаратів для зменшення маси тіла, вагітність, годування груддю.

Побічна дія

З боку нервової системи та органів чуття: безсоння; головний біль, запаморочення, неспокій, парестезія, зміна смаку; у поодиноких випадках – судомні напади; гострий психоз. З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): тахікардія, серцебиття, підвищення артеріального тиску, вазодилатація (почервоніння шкіри з відчуттям тепла); у поодиноких випадках – хвороба Шенлейна – Геноха, тромбоцитопенія. З боку органів ШКТ:> сухість у роті, втрата апетиту, запор, діарея; нудота, загострення геморою. З боку сечостатевої системи: у поодиноких випадках – гострий інтерстиціальний нефрит, мезангіокапілярний гломерулонефрит. Інші: пітливість; збільшення в сироватці концентрацій АСТ, АЛТ, гамма-глутамілтрансферази, ЛДГ, лужної фосфатази, білірубіну.

Взаємодія

Інгібітори мікросомального окислення, в т. ч. інгібітори Р450 3А4 (кетоконазол, еритроміцин, циклоспорин та ін) знижують кліренс сибутраміну. Засоби, що володіють серотонинергической активністю, підвищують ризик розвитку серотонінового синдрому (ажитація, пітливість, діарея, підвищення температури тіла, аритмія, судоми та ін.)

Передозування

Симптоми: посилення вираженості побічних ефектів. Лікування: прийом активованого вугілля, симптоматична терапія, моніторинг життєво важливих функцій, при підвищенні артеріального тиску і тахікардії – призначення бета-адреноблокаторів.

Особливі вказівки

Необхідно контролювати рівень артеріального тиску і частоту пульсу. Поява під час терапії болю в грудній клітці, прогресуючого диспное (порушення дихання) і набряків нижніх кінцівок може вказувати на розвиток легеневої гіпертензії (в цьому випадку необхідно обов’язково звернутися до лікаря). Не рекомендується одночасний прийом препаратів, що збільшують інтервал QT (астемізол, терфенадин, антиаритмічні та ін засоби), засобів, що містять ефедрин, фенілпропаноламін, псевдоефедрин та ін (небезпека підвищення артеріального тиску і збільшення ЧСС), а також інших анорексигенних засобів з центральним механізмом дії. З обережністю слід призначати на тлі гипокалие-і гіпомагніємії, при порушенні функції печінки і нирок легкого та середнього ступеня тяжкості. У період лікування рекомендується обмежувати вживання алкоголю. Не слід застосовувати під час роботи водіям транспортних засобів і людям, професія яких пов’язана з підвищеною концентрацією уваги. Жінки дітородного віку в період лікування повинні використовувати адекватні заходи контрацепції. Лікування повинно здійснюватися під контролем лікаря, який має досвід корекції ожиріння в рамках комплексної терапії (дієта, зміна звичок харчування і способу життя, підвищення фізичної активності). Період прийому в дозі 15 мг має бути обмежений в часі.

Також:

  • голдлайн купити