Годування ши-тцу | Наші Кращі Друзі

Годування ши-тцу | Наші Кращі Друзі Годування ши-тцу Годування ши-тцу

Правильне годування ши-тцу благотворно впливає на всі сторони життя Вашого вихованця, будь то виставкова собака або просто домашній улюбленець. На те, чим і як годувати ши-тцу, слід звертати увагу в будь-якому віці.

Насамперед, потрібно правильно організувати місце, де Ви будете годувати вихованця. Ось кілька нескладних правил:

для ши-тцу не слід купувати здвоєні миски для води і корму. Краще мати дві різні ємності і не ставити їх дуже близько один до одного, щоб під час використання однієї вуха і довга шерсть Вашого вихованця не потрапляли в іншу. Так він збереже охайний вигляд, гідний «особи, наближеної до Імператора». миску з кормом не варто залишати на цілий день, а потрібно прибирати її хвилин через 20-30 від початку годування. Так Ви привчите вихованця харчуватися в певний час, а так само виключіть ймовірність поїдання собачкою несвіжого, що зіпсувалося корму. не можна годувати цуценя з рук. Це допустимо тільки в перші дні, коли щеня узятий з розплідника і переживає стрес від зміни обстановки та відбирання від матері. У більш пізньому віці це призведе до розвитку шкідливої??звички жебракувати і харчуватися з рук.

Харчування цуценят в перші тижні життя у Вашому будинку має повністю відповідати раціону харчування, прийнятому в розпліднику. Це допоможе уникнути проблем з травленням. Вводити в раціон цуценяти нові продукти слід поступово, починаючи з малих доз.

    Маленьких цуценят (до 3-х місяців) годують на добу 5-6 разів. Цуценят віку від 3 до 6 місяців – годувати 4 рази на день. У віці від 6 місяців до року цуценята харчуються 3 рази на день. Дорослі собаки (після року) отримують корм двічі на добу.

Власник ши-тцу вибирає для свого вихованця годування готовими (сухими) кормами або натуральною їжею.

Готові корми зручні і збалансовані за складом. Потрібно лише правильно підібрати корм для Вашого вихованця (щеня, доросла собака, вагітна або годує сука) і дотримуватися кількість корму, рекомендоване виробником.

Якщо Ви самі готуєте їжу своєму вихованцеві, пам’ятайте, що в раціоні харчування повинне бути присутнім сире м’ясо і субпродукти (не менше 20% добової кількості корму), і не повинно бути солодощів, прянощів копченостей, важких круп і сирої риби. Норма харчування цуценя в ставленні до його вазі – 5-10%, а дорослого собаки – 3-5%.

Також:

  • як годувати цуценя шіцу