Годування цуценя-йорка – Життя йорков

Годування цуценя-йорка – Життя йорков Як нагодувати маленького йоркширського терьерчики.

Режим годування:

З 1-2месяцев годувати 5-6 разів на день;

З 2-5месяцев годувати 4-3рази на день;

З 5-8месяцев годувати 3рази на день.

Дорослих собак годують 2раза в день-вранці та ввечері.

Розглянемо докладно.

Що можна давати цуценяті: фарш (Не сире м’ясо, а варене) або скобленое яловиче м’ясо; варена курка-шматочками; печінка яловича варена або тушоная-шматочками; рибу морську варену замість м’яса можна 1раз в день; каші-геркулес, рис, гречка (у невеликій кількості); сир нежирний, не солодкий; молочні продукти-бажано кисломолочні (від молока у цуценяти може бути пронос); сир будь-який не дуже солоний; овочі (від капусти у цуценяти може бути газоутворення) і фрукти (залежить від смаку цуценя).

Що не можна давати цуценяті: хліб будь, свинину, солодке, солоне, копчене.

З 1,5 місяця можна переводити поступово на сухий корм, спочатку даючи як ласощі, потім збільшуючи до норми кормленія. Я даю корм Роял-Канін “Стартер”, “Флатазор для цуценят”, “Екануба для цуценят дрібних порід” або ” Едванс Міні Папі “(у нас різноманітність кормів невелике в зоомагазинах) цуценятам у віці 1,5-2 місяців і дорослим собакам (під час вагітності та в період годування цуценят молоком).

Кормом годувати зручно-виходить збалансоване харчування (т. е всі вітаміни і мінерали вже містяться в кормі), та й зайнятих людей зручно-залишаючи цуценяті чашку з кормом, можна не турбуватися, що він буде голодний. Только чашка з водою повинна стояти завжди, причому вода в ній повинна бути завжди чистою (я даю тільки кип’ячену або мінеральну воду без газу).

Та й ще: з настороженістю ставитеся до неперевірених кормів або кормів невідомої фірми! Спочатку купуйте корм в невеликій упаковці, якщо він підійде вашому собаці, то можете купити упаковку побільше. Завжди дивіться дату випуску і термін придатності на упаковці корму, а також цілісність упаковки-чи немає в ній подряпин і дірок, і слідів намокання. Перш ніж дати корм собаці-самі оціните його запах. Якщо йде неприємний запах або запах прогоркшего рослинного масла-ні в якому разі не давайте його вашому вихованцеві, інакше можуть бути плачевні результати. Та й ще-намагайтеся не міняти корму, а якщо переводите собаку на корм іншої фірми, то робіть це поступово, протягом одного-двох тижнів. Намагайтеся годувати вашу собаку кормами преміум і супер преміум класу, до їх складу входять більш якісні інгредієнти, ніж в кормах економ-класу.

Ну а цуценя у віці від 3-4 тижнів до 1,5 (2) місяців годуєте їжею, приготованою бажано в домашніх умовах.

Ось зразкове меню цуценя-йорка у віці відлучення від матері до 1,5 (2) місяців:

1кормленіе: каша або сир;

2кормленіе: фарш (Не сире м’ясо, а варене) або скобленое яловиче м’ясо (або курка, або риба);

3кормленіе: сир або каша;

4кормленіе: яйце (можна омлет), кефір або молочні продукти;

5кормленіе: м’ясо, риба чи курка. (можна в овочами).

До БУДЬ НОВОЇ ЇЖІ ЩЕНЯТИ ПОТРІБНО ПРИВЧАТИ ПОСТУПОВО, від різкої зміни ЇЖІ МОЖЕ БУТИ розлад кишечника, гастрит або ПЕЧІЯ.

Не рекомендується давати макаронні вироби-користі ніякої-тільки вага набирається.

Останнє Корменом перед сном цуценя-йорка повинно складатися з м’яса-так щеня наїсться досхочу і буде добре спати, не турбуючи вас вночі, і тільки вранці запросить їсти.

Ніколи не годуйте йорка їжею зі столу-вони швидко звикають і починають жебракувати, і відмовляються від повсякденної їжі, очікуючи нового лакомства. Еще і товстіють бисть від людської еди. Так, що будьте обережні, шматочок ковбаски чи солодощів може тільки нашкодити цуценяті, а користі ніякої не принесе.

Так що годуєте щеняти тільки потрібними для його організму продуктами-тоді ви виростете собаку з хорошими органами травлення, і у собаки ніколи не буде проблем зі здоров’ям в цій області!

Також:

  • меню їжі для йорка
  • йорки
  • йорки рецепти годування
  • чим кормити щеня сироту до1 місяця
  • чим годувати ууценя йорка
  • чи можна йоркам домашню їжу
  • харчувння йорка щеня
  • вага харчування йорка
  • корм роял шкала годування
  • годування йорка