Геморою у дівчат – причини, симптоми, лікування геморою у молодих дівчат

Геморою у дівчат – причини, симптоми, лікування геморою у молодих дівчат Геморой у дівчат: причини, симптоми, лікування

Зміст

Такий факт, як геморой у жінок, широко відомий багатьом людям. Тому, мимоволі напрошується питання про те, чи буває геморой у дівчат, чи це захворювання притаманне в зрілому жіночому віці. На жаль, дівчата теж страждають гемороєм, і до того ж майже нарівні з дорослими жінками, але в силу своєї сором’язливості, дуже рідко звертаються до лікаря.

  В силу певних обставин, порушується баланс відтоку і припливу крові в органах малого таза, через ослаблення функцій анального сфінктера. Жорсткі дієти провокують появу запорів, які є основною причиною захворювання. Геморой у молодих дівчат може виникнути і на тлі менструального циклу. Ці критичні дні характеризуються посиленим припливом крові до органів малого таза. Часті запальні процеси придатків і інших жіночих органів, сприяють застою крові в судинах і венах малого таза. Більшість дівчат, нарівні з хлопцями люблять тривалий час проводити за комп’ютером, що призводить до ослаблення м’язів ректальної області, а також венозного застою в малому тазу і кінцівках. Причини геморою у дівчат можуть бути також пов’язані з сидячою роботою або тривалим перебуванням на ногах: робота в офісі, перукарні, магазині, аптеці, диспетчером, бухгалтером і т. д. Прагнучи досягти ідеальної фігури, часто застосовують очисні клізми для кишечника, які розслаблюють тонус ректальних м’язів. Виняток не складає і захоплення анальним сексом, як єдиний спосіб запобігання від вагітності або як спосіб отримання блізостьуального задоволення.

Як тільки з’являються перші симптоми хвороби геморой у дівчат, треба негайно звертатися до лікаря, інакше попереду буде тяжке, хворобливе і болісне стан.

  Болі в області прямої кишки. Вони можуть бути як при внутрішньому, так і зовнішньому геморої. Зовнішній геморой характеризується тупий ниючий болем не тільки після фізичних навантажень, але і після тривалого сидіння, під час процесу випорожнення або після нього. Зовнішній геморой можна виявити самостійно за допомогою пальців. Запальний процес, набряк. Це ознаки гострого перебігу геморою. Іноді вони можуть супроводжуватися кровевиделеніем з анальної області. Сверблячка. печіння. виділення слизу з анального отвору. Такі симптоми характеризують сформувалися гемороїдальні вузли. Часті кровотечі з анального отвору сигналізують про термінове приводі звернення до проктолога. Поряд з гемороєм можуть виникнути й інші, не менш серйозні захворювання.

Тільки лікар-проктолог може встановити істинний діагноз і призначити правильне лікування. Більшість дівчат, вперше зіткнувшись з такою незвичайною і неприємною для себе проблемою, починають лікуватися самостійно. Необхідно знати, що геморой – небезпечне захворювання, лікування якого має здійснюватися тільки під контролем лікаря, навіть у тому випадку, якщо ви маєте намір лікуватися народними методами.

Коли виникає геморой у дівчат, лікування в більшості випадків призначається консервативне, яке не вимагає перебування в стаціонарі. Але, якщо діагноз ускладнений і запущений, показана терапія в стінах лікарні з призначенням постільного режиму і супутнього лікування.

  Рекомендуються місцеві препарати у вигляді ректальних свічок і мазей. Усі вони спрямовані на зняття больових відчуттів, запальних процесів, усунення свербежу, печіння. Хороший ефект дають на початковому етапі лікування хвороби. Але можуть бути також використані в гострій фазі загострення, в якості кровоспинних і знеболювальних засобів. Засоби для перорального прийому. До них відносяться таблетки. Це можуть бути антибіотики, флеботропні, проносні і знеболюючі препарати. Сеанси інфрачервоної коагуляції. Призначають на 1-2 стадії захворювання. Склеротерапія. Такий спосіб лікування дає позитивні результати тільки на початковій стадії геморою. Малоінвазивні метод або лігування. Всі гемороїдальні вузли полягають у спеціальні кільця і??через 10-14 днів вони самі повністю відпадають. Хірургічний метод. Показаний тільки в тому випадку, якщо вищеописані способи не дають належного результату в лікуванні.

У домашніх умовах, лікування народними засобами можна здійснювати до кінця життя, але вилікувати геморой не вдасться. Для молодих дівчат, лікар призначає народні засоби, в якості додаткової, підтримуючої терапії. В основному пропонують наступні методи лікування:

Щоб уникнути діагнозу геморой у дівчат, треба вести активний спосіб життя, більше вчиняти піших прогулянок, дотримуватися особистої гігієни, виключити з ужитку жорстку туалетний папір, замінивши її на вологі серветки або більш м’який матеріал, і найголовніше – змінити раціон харчування на корисну, вітамінізований їжу.

Також:

 • геморой у дівчат
 • застій в малому тазу
 • чи буває геморой у дітей дівчаток
 • Чи може бути геморой у дівчат?
 • що таке геморой у дивчат