Гарциния форте – сайт дієтолога Людмили Денисенко

Гарциния форте – сайт дієтолога Людмили Денисенко

Гарциния форте.

На багатьох форумах обговорюють препарат для зниження ваги «Гарциния форте». Давайте проаналізуємо, чи ми досягнемо “грації твоєї мрії” з його допомогою.

Читаємо складу препарату «Гарциния Форте»:

1 таблетка містить:

    екстракт гарцинії (100 мг); вітамін С (15 мг); хром (пиколинат) (6,0 мкг); фукус; ламінарія; магній (стеарат); кремній (оксид); крохмаль.

Екстракт гарцинії з шкірки плодів Гарцинії камбоджійської (містить рідко зустрічається в інших рослинах і унікальну за своїми властивостями гідроксілімонную кислоту (ГЛК), яка допомагає вчасно зупинитися при їжі, набравши достатню кількість калорій. Обмеження апетиту відбувається завдяки тому, що ГЛК сприяє підтримці в крові високої концентрації глюкози, що є сигналом насичення для мозку. У багатьох препаратах ГЛК комбінують з іншими речовинами для посилення ефекту. Так і тут, х ром, наприклад, призначений для підтримки стабільного рівня цукру в крові, повної утилізації інсуліну.

Отже, склад препарату не вселяє жодних побоювань – побічних ефектів не передбачається, протипоказань – мінімум. Чи буде ефект? Можливо, але… В основному тільки у «ласунів», тобто у кого проблема зайвої ваги пов’язана з надлишком солодкого і мучного в раціоні. Не варто забувати, що, крім солодощів, на нашу фігуру згубно діють і жирні висококалорійні продукти. Тому ви навряд чи отримаєте користь від фаткапса, посилено налягаючи на гамбургери і картопельку з салом.

Далі, на жаль, препарати хрому НЕ відучують від солодкого назавжди, через деякий час тяга до кондитерських виробів може повернутися. Тим більше, що часто вона обумовлена??емоційним настроєм людини: відомо, що солодким люди (особливо жінки) зазвичай заїдають свої стреси. Любителі зловживати препаратами хрому згодом частенько страждають від поганої роботи підшлункової залози.

Виробники пишуть, що ГЛК і хром спільно блокують синтез жирів, перешкоджають утворенню надлишкового холестерину, покращують обмін речовин і підвищують енергетичний баланс організму. Але це чисто рекламний хід, ні ГЛК, ні хром не в змозі зробити це! Я вважаю препарати з гарцинію одними з найшкідливіших, але ніколи не візьму на себе сміливість рекомендувати будь-кому їх по інету, тільки на особистому прийомі, щоб оцінити результати функцій підшлункової залози, щоб уникнути можливих ускладнень у майбутньому.

Тепер про протипоказання до прийому Гарцинії форте. Крім стандартних: непереносимість компонентів, вагітність і годування грудьми, є і специфічні, про які виробник чомусь мовчить: так як в препараті міститься ламінарія, то його не рекомендують тим, у кого є підвищена чутливість до йоду, деякі ендокринні порушення, гострі захворювання органів травлення і нирок. Через вміст фукусу не рекомендований при тахікардії, нервозності, безсонні. Так що я б не стала самостійно приймати цей препарат!

От і все, що хотілося сказати про цей препарат. Чи буде користь від нього, залежить тільки від вас, у поєднанні з адекватною фізичним навантаженням і правильним харчуванням, цілком можливо!