Фуросемід для схуднення

Фуросемід для схуднення Фуросемід для схуднення

Що тільки не вигадують представниці прекрасної статі, щоб хоч на трохи стати стрункішою! У хід іде все: від легкої до важкої артилерії. Іноді методи, на які вирішуються жінки, наганяють в шок самих бувалих фахівців. Справа в тому, що іноді, будучи веденої бажанням схуднути, жінка йде на свідоме насильство над своїм організмом. Саме до такого методу можна віднести спосіб схуднення, що вимагає систематичного прийому лікарського препарату Фуросемід.

Для чого призначений Фуросемід?

Фуросемід – це препарат, що відноситься до групи діуретиків, тобто сечогінних засобів. Випускають його у вигляді таблеток, рідини (для ін’єкцій) і гранул (їх розбавляють з водою до стану сиропу). Призначають препарат при набряках. Як правило, до таких станів приводять захворювання печінки, гіпертонічний криз. Іноді їх призначають вагітним жінкам, у яких на останніх термінах нерідко відзначаються набряки. Також Фуросемід ефективний, якщо необхідно терміново вивести з організму потрапили туди отрути. Цей препарат діє дуже швидко (вже через півгодини після прийому), тому в деяких ситуаціях незамінний. При попаданні в організм Фуросемід впливає на роботу нирок. В результаті, вони не вбирають деякі мікроелементи (кальцій, калій, магній, хлор, натрій) і воду разом з ними, тому це все виводиться з сечею назовні.

Приймати Фуросемід можна не всім. Протипоказаний він людям з порушеннями роботи печінки або нирок. Також не можна використовувати його тим, хто недавно переніс інфаркт міокарда, страждає подагрою або деякими важкими вадами серця.

Як і багато лікарські препарати, Фуросемід володіє рядом побічних ефектів. Наприклад, він впливає на серце, органи травлення, мочевиведенія, нервову систему. Зафіксовані випадки погіршення слуху та зору. А ось «побочки» у вигляді алергічних проявів від Фуросеміду – і зовсім не рідкість.

Це лікарський засіб призначається лікарем, і приймають його під суворим контролем фахівця. Причому, використовують його не для всіх підряд, а тільки в разі гострої необхідності. Що стосується дозування і тривалості прийому, цим питанням також має займатися фахівець. І, запам’ятайте, ніякого самолікування.