Фукус – інструкція, відгуки, застосування

Фукус – інструкція, відгуки, застосування Фукус

Фукусіми-Плюс – комбінований гомеопатичний препарат, що застосовується при лікуванні первинного ожиріння I і II ступеня .

Фармакологічна дія Фукуса

До складу Фукусіми-Плюс входять шість поширених гомеопатичних монопрепаратів: Hydrastis C3, Graphites C6, Carbo vegetabilis C6, Phytolacca C3, Fucus C3, Prunus spinosa C3. дія яких доповнює один одного:

    Graphites, як правило, призначають при лікуванні ожиріння і схильності до нього. Також це гомеопатичний засіб приймають при таких симптомах, як малорухливість, мерзлякуватість, дисменорея, загальмованість, болі в шлунку, гіпофункція статевих залоз, запор. гнійничкові та екзематозні ураження шкіри; Hydrastis ефективний при запорах, викликаних різними причинами, а також при збільшеній щитовидній залозі; Fucus приймають при ожирінні, шкірних висипаннях, гіпотиреозі. задишки і серцебитті; Phytolacca призначають при схильності до утворення фурункулів, а також схильності до ожиріння, запорів і голоду, що виникає незабаром після їжі; Carbo vegetabilis, що входить до складу Фукуса, ефективний при підвищеному апетиті і пристрасному бажанні солодкого, а також у випадках сильного розпирання живота і задишки, що виникає від переїдання; Prunus spinosa приймають при схильності до набряклості.

У сукупності активні компоненти дозволяють ефективно застосовувати Фукус для схуднення .

Крім зниження маси тіла, за результатами, проведеним НДІ неврології РАМН і Томським військово-медичним інститутом (кафедрою терапії), Фукус сприяє:

    Зменшенню набряків і болів в спині і суглобах; Зниженню апетиту; Нормалізації артеріального тиску і частоти серцевих скорочень; Підвищенню бадьорості і працездатності.

аноректіческіе ефект від прийому Фукуса за відгуками з’являється на 3-4 день прийому, а по закінченні тримісячного курсу терапії відзначається стійке зниження маси тіла.

Крім того, Фукус по інструкції не змінює склад крові і вкрай рідко викликає побічні явища.

Форма випуску

Препарат Фукусіми-Плюс випускають у вигляді гомеопатичних гранул по 5, 10, 15, 20 і 40 р.

Показання до застосування Фукуса

Згідно з інструкцією Фукус рекомендований до застосування при лікуванні первинного ожиріння I і II ступеня, викликаного як надмірним харчуванням, так і малою рухливістю.

Крім того, застосування Фукуса ефективно у випадках :

    Схильності до ожиріння в період статевого дозрівання або після пологів; Сімейної схильності до ожиріння; Ендогенного ожиріння, включаючи клімактеричний, дис-і гіпогенітальное.

Протипоказання

Фукус по інструкції не слід приймати при наявності гіперчутливості до активних компонентів гранул.

Спосіб застосування Фукуса

Фукус слід приймати в перервах між їжею (не раніше, ніж через годину до або після неї) сублінгвально по 8 гранул. Кратність прийому – п’ять разів на добу.

Курс лікування фукусів для схуднення – не менше трьох місяців. Для досягнення максимального ефекту лікувальний курс можна повторити, узгодивши час перерви з лікарем.

Побічні дії Фукуса

При застосуванні Фукуса для схуднення в рідкісних випадках при наявності схильності можуть виникнути розлади травлення і алергічні реакції.

Крім того, Фукус за відгуками може сприяти короткочасного загострення захворювання.

Для того, щоб не спровокувати розвитку описаних побічних дій Фукус за відгуками не рекомендується приймати одночасно із засобами, що містять м’яту . Також у період лікування фукусів не слід приймати алкоголь і каву в великих кількостях.

На тлі цукрового діабету необхідно враховувати, що до складу препарату входить глюкоза.

Умови зберігання

Фукус відноситься до ряду гомеопатичних засобів, відпуск яких з аптек дозволений без лікарського призначення. Термін зберігання гранул – 5 років (при температурі не вище 25 градусів Цельсія в захищеному від сонця місці).