Фітнес по-голлівудськи разом з Трейсі Андерсон! | Вправи Схуднення Відео

Фітнес по-голлівудськи разом з Трейсі Андерсон! | Вправи Схуднення Відео Трейсі Андерсон і її історія

Трейсі з дитинства займалася танцями. У 18 років, сповнена впевненості, що стане професійною танцівницею, вона переїхала в Нью-Йорк. І без того маючи генетичну схильність до повноти, після вагітності Трейсі додала 25 кг (при зрості 152 см). Відвідування спортзалу допомагало їй підтримувати м’язи в тонусі, але обсяги не зменшувалися.

Тоді вона почала самостійно експериментувати з фізичними навантаженнями і харчуванням. Та не просто так, а з розумом.

Їй хотілося отримати ідеальне тіло, не зашкодивши при цьому здоров’ю.

Спробам Трейсі судилося увінчатися успіхом. Перемога над власною вагою настільки надихнула її, що вона вирішила створити свій метод вдосконалення фігури.

У 2004 році Трейсі відкривала свою фітнес-студію і добилася приголомшливих результатів: клієнтки, слідуючи її рекомендаціям, втрачають по 20 кг за півроку. Пластичні операції їм більше не потрібні!

Фітнес по-голлівудськи разом з Трейсі Андерсон!

На розробку власного методу Трейсі Андерсон витратила близько 10 років. Найпопулярніша програма Трейсі – годинне тренування Method Mat Workout, дозволяє за півроку скинути до 20 кг, забути про те, що таке проблемні зони, і зробити фігуру досконалою.

Принципи і Методи Трейсі Андерсон

    Головний принцип методу Трейсі Андерсон – тренувати невеликі м’язи, розташовані «навколо» головних Уникайте одноманітності . Дуже важливо додавати нові вправи кожні 10 днів, щоб впливати на м’язи по-різному. Сукупність цих двох факторів дозволяє зробити фігуру мініатюрної, а не нарощувати основні м’язи. Займайтеся як мінімум 4 рази на тиждень але краще 6. Кожне тренування починайте з 30-хвилинної кардіоразмінкі: спочатку бігова доріжка, потім скакалка. Потім 30 хвилин саме тренування.

Щоб скинути вагу рухайтеся у швидкому ритмі. Чергуйте силові вправи з танцювальною аеробікою. А плеєр або iPod з динамічною музикою зробить тренування веселіше. Якщо ваша мета – підтягнути тіло, а не наростити м’язи, не беріть в руки гантелі більше 1-1,5 кг і робіть багато повторів. Всі вправи починайте з 10 повторів і поступово Давод їх до 100. Під час будь-якого тренування потрібно виконувати вправи на м’язи черевного преса. Зірки про Метод Трейсі Андерсон:

    Шакіра: “Я люблю цей метод! Трейсі під силу змінити будь-яку жінку”. Гвінет Пелтроу: “Трейсі – просто геній. Я займаюся шість днів на тиждень, у тому числі і вдома по DVD!” Кортні Кокс: “Так, як може перетворити вас Трейсі Андерсон, нездатний більше ніхто. А головне – ваша фігура стане приголомшливо жіночною і сексуальною”.

Схуднення разом з Трейсі Андерсон!

Якщо ви задалися метою схуднути, то комплекс вправ від Трейсі Андерсон стане для вас справжнім порятунком. Вже через місяць, ви помітите результати: фігура стане більш пластичної, а зайва вага почне зникати.

Це допоможе вам не тільки схуднути і стати більш привабливою, але і допоможе відповісти на такі сучасні жіночі питання: як навчитися прекрасно виглядати, як знайти красиве тіло і, відповідно, як навчитися стильно одягатися і ін

Вправи від Трейсі Андерсон! Вправи для рук

Візьміть гантелі, встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки випряміть, одну підніміть вгору, іншу відведіть убік паралельно підлозі (гантелі тримайте паралельно підлозі хватом зверху).

Відведеної рукою робіть енергійні рухи вперед, одночасно розгортаючи зап’ясті до себе. виконавши всі повтори, поміняйте руки.

Прямі руки з гантелями розведіть на 180 градусів паралельно підлозі, однією рукою робіть махи вгору-вниз, іншу намагайтеся тримати нерухомою. виконавши повтори, поміняйте руки.

Вправи для сідниць

Ноги на ширині плечей, спину тримайте прямо, шкарпетки в сторони, прямі руки розведіть на 90 градусів паралельно підлозі. Розводячи і згинаючи коліна, присідайте і повертайтеся у вихідне положення.

Вправи для ніг

Опустіться на підлогу на одне коліно, прямими руками зіпріться об підлогу. Вільну ногу злегка зігніть в коліні і через сторону відведіть якомога назад і вгору і, не розгинаючи, опускайте вниз, щоб коліно торкнулося підлоги.

Зробіть необхідну кількість повторів, потім випрямити ногу паралельно підлозі, витягніть назад і піднімайте вгору – відпускайте вниз, відтягуючи носок від себе. Потім робіть прямою ногою махи убік, стежачи потім, щоб вона залишалася паралельно підлозі. Виконавши всі повтори, поміняйте ноги.

Вправи для преса

Ляжте на підлогу, схрещені руки підкладіть під голову, ноги зігніть в колінах під кутом 90 градусів і підійміть паралельно підлозі, підтягуючи носки на себе. Качайте прес, злегка відриваючи плечі від підлоги і тримаючи спину прямо. Коли ви опускаетесь вниз, плечі повинні залишатися на вазі. І обов’язково тягніть підборіддя до стелі: ви ж не хочете, щоб він у вас обвис!

Зробивши необхідну кількість повторів, поверніться до первісної позицію. Потім випрямляйте ноги, злегка піднімаючи їх вгору (вони повинні скласти з підлогою кут 45 градусів), і, підтягуючи носок до себе, повертайтеся у вихідне положення. Слідкуйте, щоб плечі завжди залишалися на вазі.

Відео-вправи від Трейсі Андерсон

Вправи Трейсі Андерсон скачати можна з її офіційного сайту або займатися по роликам YouTube. Головне – не лінуватися, а займатися.

План харчування і дієта від Трейсі Андерсон

Що стосується дієти, все просто: рекомендації досить стандартні.

    Сніданок: яйце некруто із зеленню або вівсяна каша на молоці. На обід – шматок нежирного м’яса або риби з овочевим салатом. Полудник – склянка свіжих ягід. Вечеря – рис або гречка з овочами.

Як дієти перед літом, можна використовувати програму харчування, яку Трейсі порадила Дженніфер Еністон. У неї включені смузі на сніданок і обід щодня, а на вечерю нормальне харчування дорослої людини (правда, без масла, солі і прянощів). Але це всього лише тимчасова дієта для швидкого ефекту.

Також:

  • історії схуднення скачати відео