Фітнес для схуднення: коригуємо тренування, отримуємо результат

Фітнес для схуднення: коригуємо тренування, отримуємо результат Фітнес для схуднення: коригуємо тренування, отримуємо результат

Іноді схуднути потрібно буквально за місяць, а звичні тренування не дають істотного результату. Що ж бажати? Сувора дієта допоможе скинути кілограми, але от покращити фігуру – навряд чи. Значить, потрібно пошукати спеціальні фітнес – вправи для швидкого схуднення. Ну а подвоїть ефект правильний план занять. І головний бонус схуднення з фітнесом – ви не занудьгуєте, адже у світі є безліч цікавих новинок.

«Я бігаю, який ще фітнес для схуднення мені потрібен»

Біг – це прекрасно, адже він не тільки допомагає спалити калорії, а й задіює всі м’язи тіла. Ось тільки, щоб досягти результату швидко, вам потрібно прискорити метаболізм в спокої. А біг, на жаль, цього «не вміє». Вихід? Додати до тренувань силові вправи. Якщо ви тренуєтеся на вулиці, просто влаштовуйте собі невеликі інтервали в кінці кожного кола. Доглянете лавку в парку і використовуйте її як тренажер. Обов’язково робіть присідання, віджимання, і скручування на прес. але не зменшуйте інтенсивність пробіжки. Додайте біг в гору, якщо хочете більше навантажити м’язи сідниць.

Любителькам пробіжок на біговій доріжці пряма дорога в тренажерний зал. Ви можете також влаштовувати інтервальні тренування, просто поклавши поруч із доріжкою гантелі та боді-бар. Через рівні періоди часу включайте в пробіжку силові вправи. Або ви можете доповнити свої заняття двома уроками груповий силового тренування на всі групи м’язів (MT, Sculpt, Body training), чергуючи дні силових вправ з днями пробіжки.

«Я ходжу в тренажерний зал, який ще фітнес для схуднення мені потрібен»

Є гарна тренерська жарт: «Тренажерний зал – не для того, щоб ходити. У тренажерному залі треба займатися ». Окиньте прискіпливим поглядом ваш тренувальний процес. Навіть якщо тренування складена професійним інструктором, ви можете зіткнутися з проблемами. Багато занадто довго відпочивають між підходами, або виставляють зовсім невеликий опір тренажерів. Пам’ятайте, стежити за навантаженням і витримувати саме такі періоди відпочинку, як у вашому плані дуже важливо для досягнення успіху в спорті.

Ну а якщо ви робите все вірно, але зіткнулися з ефектом плато. можливо, варто спробувати жиросжигающие тренування в тренажерному залі. На час об’єднайте руху в один великий «коло», виконуйте вправи програми одне за іншим без відпочинку, і візьміть невелику паузу в кінці кола. При цьому намагайтеся збільшити кількість повторів, а от робочі ваги не знижуйте. Таке тренування дозволяє витрачати ще більше калорій. Проробіть два-три кола, після чого 20 хвилин походіть на біговій доріжці або в еліптичному тренажері, щоб охолонути.

«Я займаюся аеробікою в групі, який фітнес для схуднення мені вибрати»

Групова аеробіка, як не дивно, іноді абсолютно не призначена для схуднення і спалювання жиру. Деякі клуби орієнтуються на приведення у форму якогось «середньостатистичного громадянина», і виходить, що більш треновані не отримують навантаження в групі. Перевірити, спалюєте ви жир на вашому улюбленому уроці дуже просто – замірте пульс через 20 хвилин після початку занять. Якщо він знаходиться в зоні нижче 120 ударів на хвилину, можливо, аеробіка для вас занадто легка. Як посилити інтенсивність? Додайте в програму уроки сайклинга, тай-бо, фітбокс, танцювальні степ-уроки. Якщо ви не можете поміняти програму, збільште навантаження, роблячи більш амплітудні руху. В ідеалі ви повинні 2 рази на тиждень займатися інтенсивної аеробікою, і 2 рази на тиждень зміцнювати м’язи на силовому уроці.

Отже, «кудись ходити і щось там робити» – не зовсім вірна стратегія. Щоб отримати результат і не сказати згодом «я займаюся спортом і не худну», поспостерігайте за собою, і тренуйтеся з повною віддачею, щоб досягти результату швидше.

Ще по темі:

Фітнес для схуднення – спеціально для – фітнес-тренер Олена Селіванова.

Також:

  • фітнес і результат
  • фітнес план по швидкому схудненню