Фігура за тиждень – завдяки морській капусті / Центр сімейної медицини в Києві

Фігура за тиждень – завдяки морській капусті / Центр сімейної медицини в Києві Фігура за тиждень – завдяки морській капусті

Морська капуста – це комора вітамінів. До її складу входять практично всі речовини, які необхідні для нормального функціонування організму. Одним з цих речовин є йод, який відповідає за стабільну роботу щитовидної залози, допомагає скинути вагу природним шляхом.

Фахівці відзначили, що регулярне вживання морської капусти значно прискорює схуднення і перешкоджає набору ваги, тому була розроблена ціла система харчування, заснована на морській капусті. Суть системи полягає в споживанні морської капусти щодня.

Плюси дієти.

    Зниження апетиту. Надходження в організм харчових волокон, що містяться в морській капусті. Всього 150 грам цього продукту достатньо для задоволення добової потреби в волокнах. Підвищення імунітету. Протизапальна дія.

Як видно, вживання морської капусти приносить лише користь і здоров’я для організму.

Схуднути за тиждень. додавши в свій раціон тільки морську капусту – реально. Причому, морська капуста може вживатися в консервованому або сушеному вигляді.

Дієта на морській капусті спосіб № 1.

Рецепт схуднення за допомогою морської капусти гранично простий: 300 грам капусти на добу і близько 300 грам морепродуктів зможуть задовольнити добову потребу в поживних речовинах і допоможуть насититися. Для хорошого травлення, рекомендують додати до морепродуктів мідії, які багаті білком, залізом і цинком. Як і при будь-якій іншій дієті, харчування має бути помірним, але регулярним: 5 разів на добу – рекомендовану кількість разів прийомів їжі.

Дієта на морській капусті не має на увазі обмеження в питво, проте слід пам’ятати, що ця дієта носить очисний характер і, тому, переважно вживання тільки чистої води без штучних домішок. Пийте чисту воду з мінеральними добавками, соком лимона, зелений чай, можна дозволити собі випити трохи натуральної кави.

Дієта на морській капусті рекомендована на 7 днів і дозволяє позбутися від 6 кілограм зайвої ваги.

Дієта на морській капусті спосіб № 2.

Інший спосіб схуднення за допомогою морської капусти відрізняється більшою ефективністю і дозволяє скинути більше 6 кілограм за тиждень, а й, в теж час, цей спосіб більш строгий в порівнянні з попереднім.

Дієта передбачає вживання в добу до 250 грам морської капусти і до 150 грам білого м’яса.

Капуста може бути в будь-якому вигляді: сушена, баночна. При виборі м’яса варто віддати перевагу м’ясу кролика, курки або індички.

Сушена морська капуста при схудненні, за словами фахівців, найбільш ефективніше консервованої. По-перше, вона не містить солі та інших добавок, тому не вимагає багато енергії для засвоєння і дозволяє очистити організм від токсинів, швидко виводити рідину з організму і покращувати обмін речовин.

Підготовка морської капусти до вживання.

Беремо сушену морську капусту, і заливаємо кип’яченою холодною водою (1:8), ставимо в прохолодне місце, через 12 годин промиваємо капусту знову ж холодною водою.

Перед термічною обробкою капусти, потрібно залити її водою з додаванням лимонного соку (1 лимон / 1 літр води). Варити капусту слід не більше 15 хвилин, так як при збільшенні цього часу кількість вітамінів в капусті буде знижуватися. Сік лимона додається в блюдо не тільки для поліпшення смаку, але і для усунення специфічного запаху морської капусти.

Протипоказання способу № 2 і недоліки схуднення на морській капусті.

Також:

  • рецепт схуднення за допомогою морськоі капусти
  • Схуднути за допомогою морської капусти