Енн Хетеуей розповіла про свою дієту

Енн Хетеуей розповіла про свою дієту Енн Хетеуей Всі новини по темі: Енн Хетеуей

    фоторепортаж! 08/11/13

Енн Хетеуей вагітна? Актриса відповідає!

фоторепортаж! 02/09/13

Енн Хетеуей на романтичною прогулянці з коханим чоловіком

Енн Хетеуей одяглася тепліше і не проти набрати пару кілограм

Всі новини

про Енн Хетеуей

Енн Хетеуей (Anne Hathaway) розповіла про свою дієту, яка вона дотримувалася для фільму “Знедолені”. І своїми заявами шокувала шанувальників здорового способу життя!

Енн скинула пару кілограм для того, щоб ідеально виглядати в косюмах Жінки-Кішки в новому фільмі про Бетмена. А пізніше довела себе до повного виснаження заради “Знедолених”. Як відомо, екранізацію однойменної книги Віктора Гюго зняв оскароносний режисер Том Хупер (Tom Hooper), ім’я якого стало на слуху після його чудового фільму “Король говорить!”

Дія фільму розвивається на початку XIX сторіччя. Побіжний каторжник Жан Вальжан (Х’ю Джекман), засуджений до тюремного ув’язнення, змушений довгі роки ховатися від жорстокого правосуддя. Інспектор паризької поліції Жавер (Рассел Кроу) вважає його упіймання справою всього свого життя. Після смерті Фантіни (Хетеуей) – жінки, за долю якої Жан Вальжан вважав себе у відповіді, – єдиною близькою йому людиною залишається її дочка Козетта (Аманда Сейфрід). Заради щастя дівчини Жан готовий на все.

Заради ролі фатину – матері-одиначки, яка продає своє волосся і починає займатися проституцією, щоб прогодувати свою дитину, Хетеуей зрізала свої шикарні локони.

В інтерв’ю журналістам Енн, яка за чутками зіграє Джуді Гарланд в новому фільмі Даррена Аронофскі (Darren Aronofsky), сказала, що зараз знаходиться на 6-му дні своєї детокс-дієти. Саме завдяки їй, Енн ідеально виглядає у фільмі про Бетмена. Хоча такі випробування були важкі для психологічного стану актриси. “Це був справжній терор. Цілими днями і ночами єдине, про що я могла думати, це чорний латексний костюм. У ньому зосередилася все моє життя. Цілий рік я була у владі цього безумства”.

За словами Енн, вона буквально не виходила зі спортзалу протягом десяти місяців. Ось на які жертви актриса йде заради мистецтва кіно.