Ендоморф. Як правильно тренуватися і харчуватися

Ендоморф. Як правильно тренуватися і харчуватися. Тренування і харчування ендоморфа

Ендоморф: тренування і дієта.

Харчування і тренування для ендоморфов – людей, у яких підвищена схильність до повноти. Правильно спалювати жири, придбати спортивну і красиву фігуру, все що для цього треба, читайте тут.

Ендоморф, хто це?

Статура такої людини відрізняється досить великою кількістю жиру, порівняно великий талією і крупнокостним статурою. Таким людям швидше за все вдається набирати масу, за рахунок жиру, тому дієта і треніровкіобязательни для їх нормального самопочуття. Хоча можна знайти і позитивні риси в людині-Ендоморф: завдяки його метаболізму жири, які відкладаються про запас, допомагають такій людині довше інших обходитися без їжі. Найбільше ендоморфов серед європейців.

Чому ж європейці схильні до повноти?

І тут треба копнути історію, звернеться до наших предків за відповідями. Наші предки жили кілька століть тому, коли були суворі зими, для того щоб пережити їх, вони й набирали зайву вагу, що сприяло їх виживанню. Без запасів жиру, вони б гинули через пару тижнів. Жирова тканина – це найкращий спосіб збереження та накопичення енергії для організму. З шаром підшкірного жиру організм прощається в саму останню чергу, але до цього він позбавляється від м’язової тканини, так як відомо, що м’язи не є головними у підтримці життєво важливих функцій.

Помилки, що здійснюються при тренуваннях ендоморфов:

Найпоширеніша помилка – вірити, що схуднути можна тільки від занять бігом. Бігаючи, ви позбавляєтеся тільки від внутрішніх запасів жиру, а ніяк не від свого живота.

І друга, але не менш важлива помилка – надмірна дієта або зовсім відмова від нормальної їжі. При цьому ви звичайно втрачаєте свою вагу, але йдуть не тільки один жир, але і ваша м’язова маса, а от сам вагу, легко повернеться назад, відразу після відмови від таких виснажливих дієт. І набрати ви можете вдвічі більше, ніж втратили. Поступові, збалансовані дієти набагато легше сприймаються організмом і мають більше впливу.

Ендоморф: тренування і дієта.

Як спалювати жир?

Тренування в циклі – найбільш кращий варіант для поступового позбавлення від жиру. Ваше тіло звикає до постійних навантажень, спалюючи самі жирові запаси і поступово нарощуючи м’язи. При таких тренуваннях організмом виробляється більше гормону росту (соматотропіну), який допомагає вашому тілу спалити жир і стати більш рельєфним.

Також необхідно чергувати тренування в циклі з тренуваннями по набору м’язів – це створює ефект стресу для організму і жири почнуть спалюватися швидше, а на зміну їм прийде мускулистість і рельєфність вашого тіла.

Як досягти плоского живота?

Кожен ендоморф мріє про плоскому, накачаному і рельєфному животі, на якому немає підшкірного шару жиру, а лише одні м’язи. Цього разу не тільки тренування – запорука успіху, головною тут стає дієта. Для гарного преса, мало одних вправ, тут необхідно дотримуватися дієти.

Головне не забути про те, що чоловікам дуже складно позбуватися від жирів, особливо в нижній частині живота і зі спини. Тому доведеться неабияк постаратися, щоб прес став красивим і рельєфним.

Яка потрібна дієта?

Спокусою для ендоморфов вважаються жіросжігателі. Але не варто забувати, про те, що ефективність цих добавок виявляється лише в сукупності з тренуваннями. Одні лише харчові добавки не дадуть вам спалити жир, вони тільки допомагають вашим тренувань побачити результат швидше.