Ендоморф – статура, характеристики, особливості та приклади

Ендоморф – статура, характеристики, особливості та приклади Ендоморф

Ендоморфи володіють м’яким, пишним, округлим статурою і являють собою протилежність відмінних рис ектоморфов. У них уповільнений обмін речовин . вони легко набирають надлишкову вагу, і їм потрібно наполегливо працювати, щоб скинути жир. Ендоморфи часто мають більш великим статурою, і мають більш широкі стегна, ніж плечі, що в сумі утворює грушоподібне статура. Деякі з найсексуальніших, найкрасивіших співаків і актрис – ендоморфи. Крім того, багато хто з акторів і героїв кіноекрана – теж ендоморфи.

Характеристики ендоморфа

    Плавне, округле тіло Середні / великі суглоби / кістки Невеликі плечі Короткі кінцівки Високий рівень жиру в організмі (можливий надмірна вага) Жир має тенденцію відкладатися в нижніх відділах тіла, в основному в нижній частині живота, сідницях, боках, і стегнах (а не розподілятися рівномірно по всьому тілу) Грушовидний тип фігури Може легко розвинути м’язи, але як правило вони слаборозвинені Важко підтримувати втрату жиру Повільно втрачає вагу Змушений наполегливо працювати, щоб схуднути Повільна швидкість обміну речовин Напади втоми / стомлення Легко засинає

Відомі ендоморофи

Чоловічі приклади ендоморфний акторів:

    Рассел Кроу Джон Гудман Джек Блек Робін Вільямс Денні ДеВіто

Жіночі приклади ендоморфний співачок і актрис:

    Дженніфер Лопес Скарлетт Йоханссон Beyonce Шакіра Софія Вергара Мерилін Монро Опра Уїнфрі Софі Лорен Rosanne Куїн Латіфа Кейт Уінслет Мінні Драйвер Софі Даль

Перспективи ендоморфов

Це питання не можна обійти стороною. Єндоморфам буде потрібно більше часу для схуднення. Але давайте прояснимо. Ніхто не говорить, що ендоморфи не можуть схуднути, ми просто говоримо, що їм доведеться працювати більше, щоб втратити вагу. Ендоморфи не зобов’язані мати зайву вагу. Просто їм потрібно більше рішучості, ніж наприклад мезоморфам для досягнення тієї ж мети. Єндоморфам потрібно наполегливо тренуватися і харчуватися здоровою їжею велику частину часу. Ендоморфи швидко набирають жир, коли харчуються неправильно, тому що їх обмін речовин таке не прощає. Так само їм важко схуднути за допомогою тільки одних дієт.

Жінки ендоморфи

Хороша новина в тому, що про ендоморфний жінках часто думають як про хтивих і чуттєвих, тому що у них з велика округла груди, жіночні вигини у всіх потрібних місцях – а коли вони в формі, їх обриси зачаровують, як у Дженніфер Лопес, Софі Лорен та інших знаменитих і відомих власниць подібних тіл. Деякі з найкрасивіших жінок в шоу-бізнесі сьогодні – це ендоморфи. Жінка-ендоморф, будучи у формі, не має собі рівних – вона в тонусі і при цьому м’яка, чуттєва і приваблива. Це чудовий парадокс, якого може досягти тільки жінка-ендоморф.

І давайте прояснимо, якщо ви – жінка-ендоморф, але намагаєтеся виглядати як ваша повна протилежність – ектоморф (тобто статура, у якого мало жиру, мало м’язів і тонкий торс, що створює прямі, вузькі форми тіла, наприклад Кейт Мосс), то, якщо вам вдасться скинути багато ваги (жиру і м’язів!), щоб якось нагадувати ектоморфа, на вас це ніколи не буде виглядати так само добре, як виглядатиме на ній. Для неї це є природним станом, і вона виглядає здоровою, але ви насилуєте і змушуєте своє тіло бути таким, яким воно не є, то швидше за все будете виглядати і відчувати себе виснаженою, і втомленою, а не чудовою і сяючою. Це просто не працює.

Ваша мета повинна полягати в тому, щоб перетворити своє тіло в максимально найкраще, яким воно може бути, а не перекроювати його під чужий зразок. Ви можете бути неймовірно тонкою, худий і пружною. Ви навіть можете бути невеликого складання. Але ви не можете стати ектоморфом. Прочитайте докладніше про те, наскільки можна змінити статура.

Чоловіки ендоморфи

Чоловіки ендоморфи . як правило, хочуть не ектоморфним, а мезоморфное тіло. Для більшості чоловіків-ендоморфов це цілком можливо (з додатком зусиль!). Рассел Кроу є Ендоморф, який, коли знаходиться у формі виглядає, як дивовижний мезоморф. Нехай він буде вам прикладом того, що може бути досягнуто за допомогою тренувань і тим, що відбувається, коли ви перестаєте тренуватися і починаєте наїдатися.

Тренування і план харчування ендоморфа

Ендоморф необхідно дотримуватися дві речі, щоб домогтися від своїх зусиль максимальних результатів: уважно стежити за споживанням жирів, і включити в свої тренування інтенсивні кардіо-вправи з помірним навантаженням. Єндоморфам слід уникати креш-дієт. Вони лише сповільнять ваш і без того повільний обмін речовин, і змусять тіло ще сильніше зберігати свої жирові запаси. Хоча швидкість обміну речовин може бути обумовлена??генетикою, за допомогою тренувань і харчування, ендоморфи можуть прискорити цей процес. Секрет в тому, що потрібно харчуватися не тоді, коли хочеться, а тоді коли настає найкраще саме для вас час. Обман не допускається. Тренування не обговорюються. Ви повинні робити це регулярно і часто, чи подобається вам це чи ні. Для досягнення тіла своєї мрії, необхідно слідувати програмі з військовою точністю.

Для ендоморфов досить непогано працює низкоуглеводная дієта, тому що більшість ендоморфов досить залежні від вуглеводів. І ніякої нездорової їжі. Нічого, крім овочів. Це означає, що ви повинні знайти спосіб, щоб прийняти ці зміни і перетворити їх на спосіб життя, який вам підходить, який ви можете підтримувати і насолоджуватися. І найкраще, навчитеся отримувати від цього задоволення, якщо хочете домогтися стрункого справи і зберегти його таким.

Запис оновлена: 2014-05-06

Також:

  • Ендоморфи
  • параметри тіла дженніфер лопез