Екстрена дієта, дієта екстреного схуднення

Екстрена дієта, дієта екстреного схуднення Дієта екстреного схуднення

Кожна людина прагне виглядати ідеально. Але буває, що для досягнення ідеалу необхідно прибрати зайву вагу – та ще й у вкрай короткі терміни. Так як же швидко схуднути? У такій ситуації можна спробувати екстрену дієту, але перш ніж її застосовувати, запам’ятайте: таку дієту не можна застосовувати дуже часто. Раціонально її застосування лише раз на півроку.

Екстрена та швидка дієта не повинна стати для вас звичкою, – нехай вона стане тільки стимулом для набуття стрункості і, що більш важливо, – для зміни раціону харчування.

Суть полягає в тому, що харчування під час такої дієти різко відрізняється від вашого звичайного раціону. Основний акцент робиться на вживання рідини. Так як же харчуватися в цей день?

Після пробудження потрібно випити одну склянку чистої води з віджатий соком одного лимона.

Протягом дня необхідно буде випити близько одного літра рідини. Це повинна бути вода, але майте на увазі – вона повинна бути чистою, або, що ще краще, – нехай вона буде талої. Мінеральну воду вживати не можна.

Цього дня дозволяється спожити 200 гр кефіру жирністю не більше 1%. Цю порцію варто розділити на два прийоми. Також можна в цей день їсти овочі – але не більше 450 грам. Підійдуть такі овочі, як болгарський перець, свіжий огірок, гарбуз, цвітна капуста, шпинат, селера. Овочі їжте в свіжому вигляді, але можна і в обробленому. Врахуйте, що при вживанні овочів не можна їх солити і додавати масло. &;/ P>

Дієта екстреного схуднення – це солі дієта. Вживання солі може привести до затримки зайвої рідини в організмі, що призведе до повноти. Завдяки такому розвантажувальному дня ви легко позбавитеся від 1,5 – 2 кг. Величезною перевагою такої дієти є те, що вона – короткострокова, і ви не встигнете «зірватися» і почати їсти у великих кількостях.

На наступний ранок після розвантажувального дня необхідно до їжі випити склянку води з віджатий соком лимона. Після чого слід зайнятися зарядкою або ж здійснити прогулянку. Після активної діяльності можна прийняти джакузі або сауну, тим самим, зробивши легкий масаж тіла. Це призведе до активізації обмінних процесів, кров швидше буде циркулювати, і зайвий жир піде з організму.

В обідній час варто поїсти. Їжа повинна бути простою, свежеприготовленной. Не вживайте гострі соуси і приправи. Виключіть зі свого раціону копченості та консерви, а також вживайте їжу з пониженим вмістом жиру.

Якщо ви бажаєте закріпити отриманий результат, то варто давати організму фізичне навантаження і надалі особливу увагу приділяти харчуванню.