ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ від обвислого живота: Дієта для плоского живота: Групи –

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ від обвислого живота: Дієта для плоского живота: Групи – ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ від обвислого живота

Вправа 1:

Глибоко вдихніть животом, максимально випинаючи черевну стінку. Раз, два, три, чотири, п’ять. Розслабилися, видихнули все повітря через рот. Втягнули живіт в себе, підтягуючи його вгору до шлунку. Як ніби ви хочете заховати його під ребра. Затримали подих. Раз, два, три. Знову вдихнули, повторюючи вправу стільки разів, скільки вам років. Якщо ви не можете виконати відразу таку кількість повторів, то протягом дня продовжите його робити. Адже це вправу можна виконувати і стоячи, і сидячи непомітно для оточуючих. Повірте, це вправа чудово справляється з жировими відкладеннями на животі і масажує органи черевної порожнини.

Вправа 2

«Зла кішка». Встаньте на коліна, зіпріться на долоні. Максимально вдихніть носом, втягуючи живіт під ребра, вигніть вгору спину. Опустіть голову вниз до грудей. У вас повинна вийти поза «h» – поза злий кішки, коли вона раптово зустрілася з собакою. Затримали дихання, на рахунок вісім видихнули, розслабилися. Повернулися у вихідне положення. Повторюємо три рази.

Вправа 3:

Наступна вправа, швидше за все, ви знаєте з дитинства, ще з уроків фізкультури. Але це ніяк не применшує його ефективність. Воно також допомагає прибрати живіт, підтягнути трохи обвислі боки, зменшити жирові відкладення на талії. Отже, лежимо на рівній поверхні, руки за головою. Ноги трохи зігніть і стопи поставте на підлогу. Раз, підняли торс і тягнемося лівим ліктем до правого коліна. Два, повернулися у вихідне положення. Три, тягнемося правим ліктем до лівого коліна. Чотири, повернулися у вихідне положення. Повторюємо стільки разів, скільки вистачить сил. Тільки не перестарайтеся в перший раз. Інакше, наступного разу вам не захочеться робити це чудова вправа, або не зможете через біль у м’язах. Краще поступово збільшувати навантаження на м’язи, ніж зупинитися на півдорозі. І ще пара слів про це вправі. Воно стимулює роботу косих м’язів живота, які в свою чергу спалюють жир в районі талії і підтягують шкіру на боках.

Вправа 4:

Ця вправа найцікавіше. Вправа так і називається приємним словом «Відпочинок». Лежимо на спині. Розведіть коліна широко в сторони, і під коліна підкладіть стопи. Праву стопу під ліве коліно, а ліву стопу – під праве коліно. Ця вправа ще й робить еластичними м’язи з зовнішньої сторони стегна. Будьте обережні, не розтягуйте сильно коліна в перший раз, щоб не пошкодити зв’язки. З кожним днем??у вас буде виходити все краще і впевненіше. Покладіть долоні на підлогу або ліжко біля тулуба. Повністю розслабтеся, закрийте очі, думайте про хороше. Тільки не усніте знову. Полежали хвилинку-дві, помріяли. Тепер можна вставати з ліжка. Прийміть контрастний душ. Він дасть вашому організму додатковий поштовх до спалювання жиру, прискорюючи обмін речовин.

Ось і все. Всього 10 хвилин на день найпростішою і найприємнішою ранкової зарядки допоможуть вам прибрати живіт, стати стрункішою і життєрадіснішими.

джерело інтернет / vk. com