Ефективні вправи для схуднення сідниць!

Ефективні вправи для схуднення сідниць! Ефективні вправи для схуднення сідниць!

Коментарів: 0

Не у кожної дівчини виходить схуднути в попі. І винні в цьому неправильно підібрані вправи. Вибрати ефективний комплекс для схуднення не так вже й просто, та й в Інтернеті багато суперечок з цього приводу. Але ми знайшли рішення! У цій статті ми представляємо вашій увазі дієві вправи для схуднення сідниць, які допоможуть у максимально короткі терміни добитися гарної попи!

Їх потрібно виконувати 3-4 рази на тиждень по 40-50 хвилин за раз. Якщо є час і ви націлені на більший результат, робіть вправи кожен день, але по півгодини. Цього цілком достатньо!

Лягаємо на спину, руки вздовж тіла, ноги зігнуті в колінах. Далі піднімаємо і опускаємо таз, напружуючи попу. Зробіть 70 таких підйомів. Ця вправа для схуднення схоже на попереднє, але воно більш складне. Руки вздовж тіла, ноги зігнуті, тепер піднімаємо таз і витягаємо одну ногу вперед, тримаючи її на вазі протягом 5 секунд. Те ж саме повторіть з іншою ногою. Виконайте 30 таких повторень. Ляжте на спину, підніміть одну ногу на 90 градусів від підлоги і намалюйте їй в повітрі окружність 20-30 разів. Після зробіть те ж саме іншою ногою. Ця вправа для схуднення сідниць допомагає також схуднути в стегнах! Тепер сідаємо на попу і ходимо на попі, використовуючи тільки її м’язи. Робіть ці рухи протягом 1-2 хвилин. Завдяки їм можна не тільки зменшити сідниці, але також підтягнути їх і зробити пружними! Відмінно сприяють зменшенню підйоми по сходах. Саме вони здатні поліпшити сідниці і надати ідеальну форму! У день приділяйте їм хоча б 5 хвилин, щоб результат настав максимально швидко. Якщо немає можливості робити їх, можна скористатися тренажером степпером, заняття на якому імітують підйоми ніг. Відмінне заняття – велосипед. У спекотну погоду прогулянка на велосипеді з вітерцем буде як не можна до речі. Півгодини-годину в день дадуть приголомшливий результат. Але можна йти й іншим шляхом – придбати велотренажер. Просто займайтеся на ньому кожен день, і скоро ви помітите поліпшення! Також схуднути в попі допоможе вам орбітрек, тобто еліптичний тренажер. Ногами ви робите рухи, начебто йдете, а руками тримайтеся за поручні. За допомогою нього можна і поліпшити форму ніг. Заняття на ньому вам не здадуться нудними, якщо ви будете поєднувати тренування з улюбленою музикою або ж переглядом улюбленого серіалу!

Візьміть на озброєння ці вправи для схуднення сідниць і вже через кілька днів регулярних занять ви побачите позитивний результат!