Ефективні вправи для схуднення ніг

Ефективні вправи для схуднення ніг Ефективні вправи для схуднення ніг

Як схуднути в ногах, це питання ми задаємо собі особливо часто з настанням весни. Адже скоро нам належить одягнути шорти, короткі спідниці і показати себе у всій красі. Якщо показувати поки особливо нічого не хочеться, саме час почати виконувати вправи для схуднення ніг. І зустріти теплий сезон у всеозброєнні!

Щоб ніжки були вашою гордістю і предметом захоплення оточуючих, достатньо засвоїти п’ять простих правил.

Правило 1. Велосипед. Ідеально, звичайно, покататися на велосипеді по парку, але в умовах зими це не завжди можливо. Підійде велотренажер в спортивному залі або будинку. Якщо такого немає, просто ляжте будинку на спину, і «крутите педалі» в повітрі. Тут ви досягнете подвійного ефекту – і ніжки стануть підтягнутими, і прес буде виглядати більш гідно.

Правило 2. Головне, не перекачати. Зайві навантаження на м’язи ніг можуть дати ефект, зворотний потрібного. Накачані ноги виглядають масивно і зовсім не жіночно. Тому силових тренувань краще віддати перевагу прості піші прогулянки. Можна гуляти не тільки у вихідні, а, наприклад, після роботи до дому. Якщо ви не любите гуляти просто так, заїжджайте частіше в торгові центри. Ходьба по ним ніколи не набридає справжній жінці, і кількість пройдених кілометрів приємно позначається на стрункості фігури. Так що в цьому випадку дійсно можна поєднати приємне з ще більш приємним.

Правило 3. Плавання в басейні. Це і задоволення, і розслаблення, і прекрасна навантаження на ноги. Причому, ви не перевантажує м’язи, що негативно може позначитися на здоров’ї, якщо ви і так звикли ходити на підборах. Досить одного – двох разів на тиждень по 40 хвилин.

Правило 4. Для того, щоб ніжки виглядали ідеально, м’язи потрібно розтягувати. Якщо обираєте групову тренування або танцювальний напрямок, перевагу краще віддати класичної хореографії або боді-балету. Ці напрямки сприяють формуванню красивих ліній, особливо, коли справа стосується ніг. У домашніх умовах досить три рази на тиждень виконувати прості вправи на розтяжку. Наприклад, кладете ногу на стіл, і тягнетеся чолом до носку. Повільно, і не доводячи справу до сильних больових відчуттів. Потім міняєте ногу.

Правило 5.Немного силових вправ не зашкодять. Головне, знати міру. Ляжте на бік, і піднімайте пряму ногу максимально вгору. Зробіть 20 разів, поміняйте ногу. Після цього встаньте на коліна, руки поставте перед собою. Виконуйте махи ногами назад, розпрямляючи коліно. Робіть по черзі обома ногами по 20 разів.

І, звичайно, для досягнення максимального ефекту краще поєднувати ці вправи з масажем ніг, обгортаннями і збалансованим харчуванням.

Що потрібно подивитися:

Також:

  • Вправи для ніг щоб одягнути короткі шорти
  • накачані ноги в дівчат схуднення
  • що потрібно їсти щоб розтягувати мязи ніг
  • як можуть похудати накачані ноги