Ефективні таблетки для схуднення | ЦУКОР У НОРМІ!

Ефективні таблетки для схуднення | ЦУКОР У НОРМІ! Ефективні таблетки для схуднення ефективні?

Ефективні таблетки для схуднення вважаються свого роду панацеєю від зайвої ваги. Але чи так безпечні та ефективні ці “ефективні” таблетки для схуднення? Доброго всім часу доби! Щось мене останнім часом більше займає питання зайвої ваги, а не діабету. Проблема дуже актуальна в наші дні, тому я теж вирішила написати статтю про препарати, що сприяють схудненню. У статті “Як схуднути після 40 років” я якось упустила цей момент, але в ній описані й інші ефективні методи схуднення.

Чому препарати? Тому що якщо знайти ефективні ліки, то можна дуже швидко скинути вагу. О, як це було б здорово – худнути, лежачи на дивані! Чи не правда? Моє ставлення до подібних ліків двояке, оскільки, погодьтеся, що будь-які ліки, а тим більше синтетичне, несе в собі негативні наслідки. Відразу забігу вперед і висловлю свою думку про ефективні або не дуже таблетках для схуднення.

Я не схильна заперечувати, що в деяких випадках неможливо розгойдати вагу без підтримки ліків, але це буває рідко. У більшості випадків можна і навіть потрібно обходитися без ліків. Що тільки я не пробувала для зменшення жирового прошарку в свій час. Тепер я розумію, що все це примха і що результатів можна добитися і без всієї цієї хімії, якщо, звичайно, ви не готуєтеся до змагань з бодібілдингу.

Але, як кажуть, у кожного свій шлях. Тому в даній статті я розповім про основні ефективних таблетках, що продаються в аптечній мережі, які застосовуються для схуднення. Але, УВАГА. це не є рекламою або закликом до застосування. Відповідальність у прийнятті рішення про прийом даних препаратів ви берете повністю на себе.

Всі препарати для схуднення можна розділити на:

препарати центральної дії препарати периферичної дії

Таблетки для схуднення центральної дії впливають прямо на відділ головного мозку, на центри насичення і голоду. Через те, що ці препарати втручаються в передачу нервових імпульсів, їх можна вважати найбільш ефективними. В результаті роботи цих препаратів пропадає почуття голоду.

Препарати периферичної дії впливають відразу на органи і тканини. Механізми впливу можуть бути різними.

Ефективні таблетки для схуднення центральної дії

На сьогоднішній день єдиним речовиною, що є ліками, яке впливає на центр голоду, який знаходиться в гіпоталамусі головного мозку, є сибутрамін. Звичайно, цим ефектом володіє не тільки він, а й багато психостимулятори, нейролептики, транквілізатори і навіть амфетамін з кокаїном. У даній статті мова йде про препарат, який має пряме призначення – лікування ожиріння.

Препарат дуже серйозний, і його потрібно приймати тільки в крайньому випадку, коли є значне ожиріння 3 або 4 ступеня. Чи є у вас показання до призначення цього препарату, ви можете дізнатися, порахувавши свій ІМТ. Як це зробити я писала в цій статті.

Оригінальним препаратом, що містить сибутрамін, є Меріда. На жаль чи на щастя, цей препарат заборонений в країнах Європи та США, а з недавнього часу і у нас в Росії. Чому так сталося? Зараз спробую пояснити.

Механізм дії сибутраміну полягає в блокуванні зворотного захоплення нейромедіаторів серотоніну та норадреналіну. В результаті підвищується вміст цих гормонів в головному мозку, а це, в свою чергу, призводить до підвищення відчуття ситості і задоволення. Все було б добре, якби не одне але… Цей препарат має досить серйозні побічні ефекти, одним з яких є розвиток психозів. Крім цього сибутрамін викликає підвищення артеріального тиску і почастішання пульсу, головні болі, порушення сну, емоційні розлади.

Крім Меріда в аптеці можна було зустріти містять сибутрамін препарати, такі як Линдакса, Рідкісні та ін Деякий час їх можна було придбати, але очевидно, вето накладено і на них.

Ефективні таблетки для схуднення периферичної дії Ксенікал

Препарати, що надає периферичну дію при схудненні, здебільшого засновані на проносний, сечогінний або жовчогінний ефект. Лікарським препаратом, заснованим на ефекті проносного, є Ксенікал (орлістат). Механізм дії цього препарату грунтується на блокаді ферменту ліпази, яка розщеплює жири і сприяє їх всмоктуванню.

Таким чином, засвоюється все, крім жирів. Препарат не всмоктується і не чинить загального ефекту на організм. Неперероблені жири є дратівливим чинником для кишечника, що призводить до діареї. По-моєму, цей метод не дуже приємний для схуднення. Я б рекомендувала використовувати ксеникал ситуаційно, наприклад, йдете в гості на торжество і знаєте, що буде багато всього смачного і жирного. Випиваєте ксеникал, а на ранок ваш організм позбудеться від неперероблених жирів.

Капсули “Ліда”

На ринку таблеток для схуднення є такий ефективний препарат ЛИДА, який виробляється в Китаї. Виробники стверджують, що вони використовують тільки якісне рослинна сировина. До складу капсул ЛІДА входять речовини, які надають сечогінну дію, а також речовини, що володіють дуже сильним тонізуючим ефектом: кола, гарцинія і гуарана. Крім цього склад доповнюється клітковиною.

Основними побічними ефектами цього препарату є сухість у роті і спрага. Капсули ЛИДА не є ліками – це БАД, а тому вони вільно ввозяться в країну. Але є деякі дані, що в ході перевірок в складі цих капсул був виявлений сибутрамін.

Слімкод

Слімкод – новомодне засіб для схуднення, розроблене компанією Newman nutrients AG. Засіб це багатокомпонентне, спрямоване на прискорення обміну речовин і підняття життєвого тонусу, а також зниження ваги, звичайно.

До складу цього засобу входять:

екстракт худіі Гордон (пригнічує відчуття голоду і спраги) екстракт гарцинії камбоджійської (липолитический ефект) екстракт виноградних кісточок (антиоксидантний ефект) екстракт чаю мате (джерело вітамінів) екстракт алое вера (джерело вітамінів) L-карнітин (липолитический ефект) коензим Q10 (бере участь у синтезі АТФ) целюлоза (абсорбент)

Препарат є БАД, і його можна купити в аптечній мережі. Протипоказаннями до прийому є: вагітність, годування груддю, індивідуальна непереносимість компонентів. Рекомендується приймати по 1 капсулі 3 рази на день протягом місяця.

L-карнітин

L-карнітин користується великою популярністю серед спортсменів. Для любителів “худнути без зусиль” цей препарат буде абсолютно даремний, т. к. це обумовлено механізмом його дії.

L-карнітин – це амінокислота, яка стимулює окислення жирних кислот з утворенням енергії. Іншими словами, цей препарат забезпечує організм енергією, яка видобувається з жирових депо. Оскільки жирні кислоти у великій кількості виділяються при заняттях спортом, то без фізичних навантажень препарат просто не буде працювати.

Але цей препарат можна використовувати не тільки професійним бодібілдерам, а й просто любителям фітнесу. Вживання 1000-3000 мг карнітину в поєднанні з низькокалорійною дієтою і помірними фізичними навантаженнями додасть сил і підвищить загальний тонус, а також допоможе трохи швидше позбутися зайвих кілограмів.

“Тайські пігулки”

Насправді, препарату під назвою “Тайські пігулки” просто не існує. Ця назва об’єднує ряд препаратів, які нелегально експортуються з країн Азії. У Росії ці таблетки для схуднення не проходили сертифікацію, а тому немає приводу думати, що вони ефективні і безпечні.

В основному складу цих таблеток практично однаковий. У кожній є проносні, сечогінні, жовчогінні і тонізуючі речовини. Але чому ж тоді у цих таблеток така погана слава? У реальності виробники таблеток не афішують ще один компонент, який дуже часто входить до складу. Це заборонені препарати групи амфетамінів.

Амфетамін є синтетичним психостимулятором, який збільшує фізичну активність і тим самим збільшує енерговитрати. Раніше цей препарат можна було купити практично скрізь, але в наші дні він вважається абсолютним наркотиком і заборонений для вживання і продажу.

Звичайно, це не всі таблетки для схуднення, які володіють хоч якийсь ефективністю. Які б ви препарати не вибрали, вони будуть слабко працювати, якщо при цьому їсти все підряд і не обмежувати себе в калоріях, а також лежати на дивані і не рухатися. Щоб таблетки відпрацювали витрачені на них гроші, потрібно під час їх прийому тримати низькокалорійну дієту і займатися помірними фізичними навантаженнями.

А на цьому у мене все. Пишіть в коментарях які ще препарати, можливо, використовували ви і чи був ефект. Залишайте свої перші коментарі і отримуйте від мене подарунок. Підписуйтесь на оновлення блогу. щоб дізнатися ще більше про способи схуднення і нових конкурсах. У своїй наступній статті я хочу розповісти про жиросжигателях, які застосовуються у фітнесі. Не пропустіть.

Також:

  • в які ліки входить амфетамін
  • ефективні таблетки для схуднення при 3 степені ожиріння
  • таблетки для схуднення при годуванні груддю
  • чи мають ягоди годжі жовчогінний ефект