Ефедрин для схуднення – кращий заборонений жиросжигатель

Ефедрин для схуднення – кращий заборонений жиросжигатель Рубрики Ефедрин для схуднення – кращий заборонений жиросжигатель

Напевно в бодібілдингу немає ще одного такого ж жиросжигателя. який би завоював стільки шанувальників серед атлетів. Ефедрин довгий час використовувався в лікуванні бронхіальної астми, проте вже в ті часи були помічені його і жиросжигающие ефекти.

Ефедрин впливає на організм, пригнічуючи апетит і сприяю спалюванню жирової тканини. За своїм діям цей препарат схожий з амфетаминами і метаамфітамінамі. За своїми хімічними властивостями ефедрин являє собою алкалоїд, який міститься в деяких рослинах.

Дія ефедрину

Жиросжигающее дію ефедрину реалізується посредствам вивільнення норадреналіну, який відразу ж взаємодіє з андренергіческімі рецепторами. Така дія активізує симпатичну нервову систему. У той же час впливу на нервову систему організму практично немає.

Основні дії ефедрину:

  Психічна стимуляція Почастішання пульсу Підвищення швидкості обміну речовин Придушення апетиту Спалювання жиру Підвищення витривалості.

Сполучуваність з іншими препаратами

Ефедрин найбільш часто поєднують з кофеїном і аспірином. Треба сказати, що раніше жіросжігателі на основі ефедрину були дуже хо4овим товаром для виробників спортивного харчування, проте пізніше ефедрин був повністю заборонений до виробництва та продажу. Тому випуск ефедриновмісні добавок досить швидко припинився.

Будучи нелегальним хімічним засобом, ефедрин все ж проводиться в багатьох країнах, складаючи основу «чорного ринку» хімічних препаратів нарівні з анаболічними стероїдами.

Побічні ефекти

Ефедрин викликає такі побічні дії:

  Підвищення тиску, аритмія, тахікардія, стенокардія Вугрової висип, пітливість Придушення апетиту, нудота Безсоння, агресивність, ейфорія, занепокоєння Головний біль, запаморочення, гіперглікемія.

Незважаючи на велику кількість серйозних побічних ефектів, все ж багато з них можна запобігти. Основним негативним моментом прийому ефедрину є серйозне навантаження на серці, яку можна зменшити приймаючи бета-блокатори. Найбільш ефективним з яких є Метопролол, який слід приймати по 50-100 мг 1-2 рази на день. Він дозволяє знизити кров’яний тиск, частоту пульсу і усунути можливі болі в серці. Даний препарат блокує вплив ефедрину на міокард, тим самим знижуючи негативний вплив на роботу серцево-судинної системи в цілому.

Крім того, в період курсу ефедрину необхідно пити більше води, оскільки зневоднення організму настає швидко, а спрага більшою мірою пригнічується препаратом. Випивайте не менше 2,5 л води.

Для повної безпеки прийом ефедрину повинен бути узгоджений з лікарем. Під час виникнення будь-яких важких наслідків прийом препарату слід припинити.

Статті по темі :

Також:

 • турбослім спалювач калорій побічні дії
 • джей катлер диета перед змаганнями
 • жиросжигательні вправи
 • купити ефедрін
 • купити ефедрин в аптеці
 • скільки коштує жирозжигатель
 • скики коштуе клафилин в грвнях?
 • Скинути вагу перед змаганнями за допомогою лімона
 • як накачати мязи з хімійов