ДУЖЕ ВАЖЛИВА ТЕМА!! Годування шарпея! | ШАРПЕЙ – ЛЕНД | ВКонтакте

ДУЖЕ ВАЖЛИВА ТЕМА!! Годування шарпея! | ШАРПЕЙ – ЛЕНД | ВКонтакте

ЩЕ НЕ БАГАТО Про ХАРЧУВАННІ!!!!! ;!

Харчування – це один з найважливіших моментів у змісті собак породи Китайська шар-пей.

Навіть з назви випливає, що шар-пей – порода китайська, а як відомо, основою харчування китайців досі є рис. З покоління в покоління куля-пеев годували рисом. Ніхто і ніколи не годував куля-пеев молоком і сиром. М’ясо діставалося куля-пеям дуже рідко і, ні в якому разі не разом з бульйоном. Також куля-пеев ніколи не годували яйцями, ковбасою, макаронами, ікрою, твердими сирами та солодощами.

Американці, відновлюючи породу, дотримувалися все тих же китайських традицій – основа харчування куля-пеев рис з додаванням баранини (яловичини) або м’яса птиці.

Порада початківцям: не експериментуйте з харчуванням шар-пея.

Так, багатьох куля-пеев годують сиром та м’ясом, але де гарантія, що саме у вашої собаки не буде алергії на білок. Немає потреби ризикувати.

Годуйте шар-пея правильно і вас ніколи не буде головного болю, а у вашої собаки проблеми зі шкірою.

Шар-пею не можна: молочних продуктів (у тому числі йогуртів і вершкового масла), червоної та чорної ікри, свинини, солодощів (у тому числі тортиків і шоколаду), картоплі, капусти, ковбасних виробів, яєць і всього того, що ви виявите для свого собаки індивідуально.

Годувати шар-пея необхідно з підставки (цуценя має трішки тягнутися до миски, а для дорослої тварини миска ставиться так, щоб собака діставала їжу, що не нахиляючи голови).

Вода (некип’яченої) повинна стояти постійно, не залежно від того, годуєте ви собаку сухими кормами або натуральними продуктами.

Після їжі куля-пею необхідно видалити залишки їжі з губ і підвісу. Для цього підходить тонке махровий рушник, яке повинно постійно перебувати поруч мискою собаки (щоб шар-пей не капає їжею по всій квартирі, поки ви гарячково розшукуєте, ніж його витерти). Після пиття собаку теж бажано промокнути. (Все вище перераховане відноситься тільки до шар-пеям, мають підвіс). Якщо в області підвісу таки утворилися почервоніння, протріть шию собаки трохи вологим рушником і присипте дитячою присипкою.

Порада: у питаннях харчування шар-пея ні в якому випадки не користуйтеся порадами та рекомендаціями оточуючих. Навіть досвідчений собаківник, який виростив не одне покоління пуделів або вівчарок, в питанні харчування куля-пеев в цілому і вашого шар-пея, зокрема, недосвідчений, як дитя. Подібні ради приносять набагато більше шкоди, ніж користі.