Дружина Стаса Костюшкіна Юлія стала ведучою шоу “Я худну” на НТВ

Дружина Стаса Костюшкіна Юлія стала ведучою шоу “Я худну” на НТВ

Деталі Створено 24.09.2013 13:32 Переглядів: 3113

Дружина соліста групи “Чай вдвоем” Стаса Костюшкіна Юлія стала провідний нової програми на НТВ “Я худну”. Прем’єра шоу відбудеться 28 вересня о 13.25.

На НТВ багато років з великим успіхом виходять програми, що допомагають людям перетворити своє житло – будь то квартира або дача. А новий проект «Я худну», присвячений боротьбі людини із зайвою вагою, пропонує героям почати зміни на краще з себе і зайнятися своїм зовнішнім виглядом.

Кожен випуск проекту – історія перетворення одного з учасників, вже в кінці якої глядачі дізнаються, чи вдалося герою втілити мрію в життя або хоча б наблизитися до виконання бажання.

З численних претендентів для участі в проекті були відібрані дванадцять чоловік – троє чоловіків і дев’ять жінок. Всі герої – абсолютно різні: за віком (від 20 до 45 років), за соціальним статусом, за характером і способу життя. Єдине, що об’єднує цих людей, – палке бажання змінити себе, позбутися ненависних кілограмів і здійснити свою найзаповітнішу мрію, яка зараз недосяжна через зайву вагу. Хтось хоче вийти заміж, хтось народити дитину, стрибнути з парашутом, блиснути на подіумі.

Супроводжувати героїв на шляху до здоров’я і стрункої фігури будуть ведучі – Юлія Костюшкина і Мія Заррінг. Юля – майстер спорту з акробатики, триразова чемпіонка Росії, чемпіонка Європи, абсолютна чемпіонка світу – приклад подтянутости, елегантності та спортивності. Мія – тележурналіст, ведуча, творець російської асоціації бурлеску – зразок жіночності та спокусливості.

Їх завдання – уважно спостерігати за героями, підтримувати, заохочувати, іноді картати і карати. А головне – на власному прикладі показати, яких спортивних висот можуть досягти їх підшефні!

Кожного учасника проекту проконсультує один з провідних російських дієтологів. Спеціаліст підбере індивідуальну програму, за якою герой і буде худнути. Худнуть чекають дієти, фізичні навантаження, апаратні і мануальні процедури.

У якийсь момент кожен з учасників зрозуміє, що худнути – найскладнішої заняття, що вимагає величезної моральної і фізичної віддачі. Чи вийде у них впоратися з неймовірним стресом, навантаженнями, подолати себе і досягти бажаного результату? Дивіться у проекті «Я худну» на НТВ!

Також:

  • дружина стаса костюшквна
  • дружина костюшкіна