Другий підборіддя – причини. Як прибрати друге підборіддя

Другий підборіддя – причини. Як прибрати друге підборіддя. Другий підборіддя

Другий підборіддя . якщо говорити мовою медицини, це велике скупчення м’яких жирових тканин в області підборіддя.

Про чень часто подвійне підборіддя спостерігається у повних людей, втім, не менш часто він може зустрічатися і у тих, кого природа відгородила від проблем із зайвою вагою, що ще образливіше. Адже погодьтеся, присутність другого підборіддя може зіпсувати всю привабливість, навіть за наявності ідеальної стрункої фігури, і гарної зовнішності.

Н про, як кажуть, вихід завжди є, і є чимало методів, що допомагають прибрати друге підборіддя . Тільки давайте спершу розглянемо основні причини його утворення, знання яких допоможе багатьом попередити це дуже неприємне явище.

Про дна з перших причин подвійного підборіддя – це генетична схильність, іншими словами, ця жирова складка на підборідді може передаватися вам у спадок. Сумно, чи не так? Але не поспішайте засмучуватися, прибрати друге підборіддя можна завжди (про це буде нижче), в тому числі і спадковий. А поки повспоминать обличчя ваших батьків, бабусь і дідусів, розгляньте, якщо є, уважно фотографії ваших пробабушек і продедушек. Якщо ні в кого з них немає такого «дефекту», значить причина появи другого підборіддя у вас, швидше за все не в спадковості.

Т акже до утворення подвійного підборіддя схильні люди з невираженою нижньою щелепою.

До наступних причин подвійного підборіддя можна віднести вікові зміни овалу обличчя, коли шкіра починає втрачати свою пружність і еластичність, а м’язи шиї значно слабшають. Щоб цьому запобігти, необхідно регулярно робити нескладні вправи для шиї, а також комплекс вправ від другого підборіддя, посилання на які ви знайдете трохи нижче.

Н у і як вже писалося на початку статті, причиною другого підборіддя часто буває ожиріння, а також різкі набори або втрати ваги.

І з-за чого ще може з’явитися подвійне підборіддя, так це внаслідок порушення роботи щитовидної залози, або у зв’язку з хворобою на цукровий діабет. Тому ніколи не буде зайвим перевіритися у ендокринолога.

До решти можливих причин другого підборіддя відносяться:

– постійна сутулість і опущена голова при ходьбі, в тому числі і при сидінні, наприклад, неправильна постава при роботі за комп’ютером, або ж при читанні;

– сон на високій подушці;

– неправильне харчування (занадто часте вживання калорійної жирної, і гострої їжі).

Як прибрати друге підборіддя

П режде все, давайте подумаємо, як можна запобігти появі подвійного підборіддя?

І збежать цього в першу чергу допомагає елементарна гімнастика. Так, якщо регулярно, день у день робити певні вправи для м’язів шиї і проти другого підборіддя – це буде сприяти підтримці тонусу підборіддя м’язи, і уникненню відкладання жирової тканини в цій частині. Зокрема такі вправи дуже ефективні, як і при тільки намічається, так і при вже явно вираженому другому підборідді.

З оответственно, слід спочатку стежити за своєю поставою, намагатися завжди тримати голову прямо, трохи витягнувши підборіддя вперед, не опускати його до грудей, спати на низьких подушках, і не зловживати надмірно жирною їжею. Дотримання цих «правил» також допомагає запобігти подвійне підборіддя.

Т епер власне про те, як прибрати друге підборіддя. Звичайно, у наш час існує чимало процедур, що дозволяють позбутися від подвійного підборіддя. Це миостимуляция, лімфодренаж, липомоделирование, спеціальні масажі, ліфтінгові процедури, і навіть хірургічна операція. Будь-яка з цих процедур коштує грошей, і коштує дуже не дешево. Безсумнівно, якщо у вас є засоби, то проконсультувавшись із фахівцем, ви можете зробити одну з перерахованих вище «операцій».

Н про що ж робити в тому випадку, якщо грошей на усунення другого підборіддя даними методами у вас немає?

До ак вже зазначалося, прибрати друге підборіддя допомагає гімнастика. Причому, це один з найефективніших способів, що не вимагає нічого, окрім невеликої витрати вашого часу.

І, звичайно ж, є народні засоби від другого підборіддя, такі як маски і компреси, рецепти яких ви знайдете, перейшовши за посиланням нижче: