Дробове харчування для схуднення | Уроки харчування

Дробове харчування для схуднення | Уроки харчування Дробове харчування для схуднення

З безлічі методів зниження ваги. зазвичай все знають ось ці:

– не їсти мучного та солодкого

– не їсти після 18 годин

– їсти невеликими порціями 5-6 разів на день

Якщо з першими двома пунктами цілком все ясно, то останній просто пропускається повз вуха.

Краще вже поїсти 1-2 рази на день, але грунтовно. По-перше економиться час, по-друге калорії… Адже якщо цілий день не їсти, то за 1 раз то багато не набереш. Аж ніяк!

Це омана заснована на теорії про калорійність-менше калорій-більше худнеш, але абсолютно в розрахунок не беруться потреби організму, а зрештою саме він відповідає за зниження ваги.

Отже, про що не здогадуються всі, хто вирішив схуднути: перерви між прийомами їжі не повинні перевищувати 4-5 годин, а в ідеалі 3 години.

При чому спочатку навіть не настільки важливо якість їжі. Важливо дати зрозуміти організму, що «Все. голодовки закінчилися, їжа та харчування буде надходити регулярно, можна не відкладати «про запас».

А що робимо ми? Ми радіємо, якщо з ранку їсти не хочеться, відсутній апетит, або роботи так багато, що немає часу на обід «Ура, зате з’їм менше» – думаємо ми.

А як думає наш організм? Через 5 годин після їжі «Пора б підкріпитися, але нічого не дають. Голод йде. Запасаємося. ». І коли після довгої перерви їжа отримана, організм вичавлює з неї все калорії не тільки для забезпечення енергетичних витрат зараз, а й «про запас», якщо знову «настане голод».

Безумовно у людей з нормальними обмінними процесами подібних проблем не виникає, але при схильності до повноти годуєте свій організм регулярно, в ідеалі через кожні 3 години, щоб він заспокоївся і зрозумів. що голодні дні минули.

Використовуйте модель тарілки при складанні меню і не пропускайте прийоми їжі, таким чином, ви уникнете почуття голоду і заспокоїте організм, що неодмінно благотворно позначиться на вашій фігурі)

——–

Знаєте, що таке афірмації. Це короткі твердження, які покликані змінити ваші думки і тіло.

І звичайно ж все залежить від того, що ми їмо. дізнайтеся список продуктів для схуднення та продуктів, від яких товстіють прямо зараз!

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

Також:

  • Які продукти можна їсти доя похудання