Достінекс – відгуки, інструкція, прийом

Достінекс – відгуки, інструкція, прийом Достінекс

Достінекс – препарат, який впливає на мускулатуру матки.

Фармакологічна дія

Препарату Достінекс характерний виражений, тривалий ефект зниження пролактину (гормон, необхідний для роботи репродуктивної системи).

Діюча речовина препарату – каберголін (похідне ерголіну).

Форма випуску

Випускають Достінекс в таблетках.

Показання до застосування

Призначають Достінекс для припинення лактації (після мертвонародження, аборту, пологів), лікування гіперпролактинемії у жінок, що виявляється порушенням менструального циклу, безпліддям, лікування гіперпролактинемії у чоловіків, що виявляється імпотенцією, придушенням сексуального бажання, лікування аденоми гіпофіза пролактинсекретуючих, гіперпролактинемії ідіопатичною, лікування синдрому турецького порожнього сідла.

Інструкція з прийому Достинексу

Достінекс за інструкцією для лікування гіперпролактинемії починають приймати один раз на тиждень (день тижня прийому – один і той же) 0,25-0,5 мг. Після, враховуючи свідчення, результати обстеження і переносимість кошти, кожен місяць дозу підвищують на 0,5 мг.

Достінекс для припинення лактації приймають одноразово по 1мг в перші 24г. після пологів, аборту.

Існує більш м’яка схема прийому Достинексу для придушення лактації – по 0,25 мг препарату кожні 12год. протягом двох діб.

Побічні дії

Відгуки про Достінекс, його переносимості зазвичай хороші, але зафіксовані випадки появи безсоння, нудоти, болю в животі, гіпотензії, запаморочення при придушенні лактації за допомогою препарату. Всі ці симптоми виражені слабо і швидко проходять.

При лікуванні гіперпролактинемії можуть проявитися нудота, диспепсія. гастрит, запаморочення, слабкість, депресія, хворобливість грудей, болі в животі, гіпотензія, парестезії, припливи до обличчя жару, головний біль. Ці ознаки також минущі і виражені слабо. Найчастіше негативні реакції з’являються протягом перших двох тижнів прийому Достинексу.

Так як побічні ефекти препарату залежать від його дози, при розвитку сильних реакцій рекомендують знизити дозу і підвищувати поступово – за два тижні на 0,25 мг / нед.

Є відгуки про Достінекс, про те, що після повної відміни препарату побічні дії проходять за один-два дні.

Протипоказання

За інструкцією Достінекс протипоказаний при підвищеній чутливості до каберголіном, алкалоидам ріжків, іншим складовим кошти, при пізньому гестозі, підозрі на розвиток післяпологового психозу.

Також:

  • достінекс інструкція ціна
  • достінекс відгуки наслідки
  • достінекс відгуки