Домашній тренажер степпер для схуднення |

Домашній тренажер степпер для схуднення | Домашній тренажер степпер для схуднення

Домашній тренажер степпер для схуднення

Зміст:

Домашній тренажер степпер – користь домашніх занять

Тренажери степпери для схуднення

Однією з основних причин появи надлишків ваги є недолік руху. Особливо ця проблема стала актуальною в наші дні, коли робота чи відпочинок перед монітором комп’ютера стають цілком природним для переважної кількості жителів нашої планети. А якщо додати до цього і переміщення на автомобілях або громадським транспорті, то стає очевидним, що сьогоднішній людина значно менше, ніж його предки ходить пішки, що в кінцевому підсумку позначається на його фізичній формі. Зрозуміло, кожен сам для себе вирішує самостійно – піклуватися про своє здоров’я і зовнішньому вигляді, або пустити все справу на самоплив. Для тих, хто обирає перший варіант, спортивна індустрія пропонує різноманітні способи – як боротися із зайвою вагою, в тому числі і за допомогою тренажерів. Наприклад, одним з найефективніших тренажерів для схуднення є домашній тренажер степпер.

Домашній тренажер степпер – користь домашніх занять

Домашній тренажер степпер

Щоб скинути кілька зайвих кілограмів з талії, сьогодні в будь-якому, навіть невеликому місті достатньо легко знайти недалеко від будинку або місця роботи фітнес-центр для регулярних занять спортом. А ще краще, та й зручніше – це придбати степпер тренажер додому, щоб не відволікатися на дорогу до спортивного залу, чи не бути жорстко прив’язаним до графіка роботи того чи іншого спортивного центру.

Хоча не всі і не завжди можуть дозволити собі придбати домашні тренажери – на жаль, не кожне житло має достатньо місця для розміщення в ньому спортивного інвентарю. Однак такий тренажер як степпер нітрохи не гнобити мешканців будь-якого будинку – це, мабуть, самий компактний з кардиотренажеров (тобто тренажерів, який крім приведення фігури в порядок ще й ефективно зміцнює серцево-судинну систему). До того ж йому легко можна знайти місце в шафі або коморі.

Крім того, що степпер зміцнює серцево-судинну систему і допомагає схуднути, він ще робить сильними і красивими ікри і сідниці, що для представниць слабкої статі – один з найбільш важливих аргументів на користь придбання такого снаряда.

Тренажери степпери для схуднення

Тренажери степпери для схуднення

Тренажери степпери імітують підйом по сходах. Конструктивно – це всього лише верстат з двома педалями, проте сучасні тренажери володіють також поручнями, а головне – бортовим комп’ютером, за допомогою якого можна контролювати пульс, що дає можливість вибирати оптимальний ритм кроків і їх частоту, які регулюються за допомогою того ж комп’ютера. < / p>

Що не мають поручнів та комп’ютерного оснащення моделі степпер тренажера називаються міні-степперамі. Вони також ефективні, проте, використовуючи поручні можна давати навантаження і на м’язи рук, грудей і спини, що підвищує результативність занять.

Домашній тренажер степпер – користь домашніх занять

Педалі в тренажерах степперах можуть бути взаємозалежними, тобто з’єднаними, або незалежними – а це дозволяє задавати для кожної ноги навантаження окремо. Тренування на останніх вважається більш ефективною. Всього лише за 30 хвилин не дуже інтенсивних занять можна спалити близько 250 ккал, при цьому можна одночасно можна дивитися по телевізору будь-яку телепрограму.

Мабуть, єдиним недоліком домашнього тренажера степпера можна вважати одноманітність тренування, проте в домашній обстановці ця проблема вирішується хоча б за рахунок уже згаданого одночасного разом з процесом заняття перегляду телевізора. Зате не треба виходити на вулицю, особливо якщо за вікном негода, і, таким чином, дотримуватися головного принципу всіх занять фітнесом з метою отримання результату – принципу регулярності.

Що стосується протипоказань, то є і вони – це захворювання хребта і суглобів, а також хронічні хвороби легенів і серцево-судинні захворювання. Хоча і в цих випадках можна з лікуючим лікарем вибрати оптимальний режим навантажень, і дотримуючись його, займатися на цьому тренажері.