Дієтолог Юлія Чехоніна – худнути потрібно правильно |

Дієтолог Юлія Чехоніна – худнути потрібно правильно | Дієтолог Юлія Чехоніна

16.04.2013 | Автор: Natulichok

Завантаження.

Процес схуднення для багатьох, що борються з надмірною вагою, нагадує замкнуте коло. Дискомфорт від множинних табу дотримуваної дієти. вихід з дієти і знову почуття дискомфорту через повернення назад, скинутих раніше кілограм. І таке трапляється з багатьма і досить часто. Найчастіше, причиною повноти, як вважає дієтолог Юлія Чехоніна . є надмірне харчування. Адже всі з’їдені і не витрачені за день калорії відкладаються у вигляді жирових складочок і животика. А, як багато хто вже мали можливість переконатися, позбуватися таких відкладень набагато складніше, ніж відкладати їх.

Дієтолог Юлія Чехоніна – як не допустити повернення кілограмів

В першу чергу дієтолог Юлія Чехоніна відзначає, що голодування негативно впливає на процес схуднення. Їх наслідок – це не що інше, як уповільнення обмінних процесів в організмі. У процесі обмеження організму всіма необхідними речовинами, йому не залишається нічого іншого як почати економити їх. Недолік харчування (менше 800 ккал на день) сприймається організмом як голод і провокує зниження обміну речовин. Під час зриву неконтрольований апетит і сприяє швидкому поверненню втрачених кілограмів. Різкі обмеження в їжі призводять до непереборному бажанню наситити організм швидкими калоріями, а це жирна їжа і всілякі солодощі. Дієтолог Юлія Чехоніна відзначає, що такий стан дієтологи називають – дієтичної депресією. Чим більше заборон і обмежень для організму, тим глибше депресія і тяга до заборонених продуктів.

Звідси висновок, що кожна наступна дієта з обмеженням харчування призводить до того, що вага йде все повільніше, але назад повертається все швидше і більше.

Завантаження.

Дієтолог Юлія Чехоніна – орієнтована схема живлення

    Сніданок розподіліть таким чином: чверть сніданку – білкове блюдо, чверть – вуглеводне і залишилися дві чверті відведіть фруктам або овочам. Як перекус послужить чай і сирок або фрукт з йогуртом. На обід їжте одне білкове блюдо, овочевий гарнір і суп. Як перекус послужить чай і сирок або фрукт з йогуртом. Вечеря за чотири чосу до сну і складається він з білкової їжі й овочевого гарніру. Незадовго перед сном випийте склянку кефіру.