Дієтичне харчування Наталії Орейро | Харчування і дієта

Дієтичне харчування Наталії Орейро | Харчування і дієта Дієтичне харчування Наталії Орейро

Наталія Орейро – знаменита актриса і співачка родом з південноамериканської держави Уругвай, яку знають мільйони людей у??всьому світі. Актриса прийняла рішення відійти від кінозйомок і світського життя, причина цього – народження дитини.

В принципі Наталія ніколи не страждала зайвою худиною і постійно стежила за своєю фігурою, тому без сумніву актриса змогла швидко відновитися після пологів. У неї навіть є власна дієта, яка напевно допомогла їй повернутися до творчості, за яке її і цінують.

У своїх численних інтерв’ю Орейро постійно говорила про недосконалість своєї фігури, вона скаржилася на те, зайві кілограми вмить осідають на животі та стегнах, варто лише порушити режим харчування. Тому Наталія щоб уникнути цих неприємностей, забула у своєму меню про жирних продуктах, смаженої їжі, всяких видах газованої води. Також обмеження торкнулося і солодощів.

Тепер головними для актриси є продукти, що містять у великій кількості протеїни і клітковину. Вранці Наталія їсть злаки та молочні продукти, вдень і ввечері – нежирні м’ясо або рибу з овочами та фруктами. Всього за добу актриса споживає до 2400 ккал.

Так виглядає щоденне меню Наталії. На сніданок можна приготувати каву з молоком, тост або чай з трав без цукру і сухар. На обід краще візьміть овочі або фрукти, запечену рибу або, як інший варіант, рагу з овочів і макаронні вироби твердих сортів. Для вечері приготуйте суп з овочів і крупи, або варене філе курки з фруктами. Для денних перекусів підійдуть желе або кисіль з ягід.

Не останнє місце в житті Наталії належить спорту. Актриса справедливо вважає, що підтримка фігури в хорошій формі неможливо без постійного тренування. До народження дитини Наталя намагалася підтримувати себе у формі, займалася бігом, гімнастикою, обов’язково навідувалася в зал і займалася на тренажерах. Природно, з народженням дитини обов’язкові заняття спортом довелося припинити, але при першій можливості знаменита мама прагне знову почати тренуватися.

Також:

  • дієта дитини після інтоксикація