Дієти від игоря Обухівського – Будь стрункою

Дієти від игоря Обухівського – Будь стрункою Дієти від игоря Обухівського. Зарядка для схуднення від игоря

Завантаження.

Почати вести здоровий і рухливий спосіб життя можна і самостійно в звичайних домашніх умовах. Так вважає відомий український фітнес тренер Ігор Обуховський. Він вдало перефразував відоме в спорті вираз “вище, швидше, сильніше” на “ти хочеш, ти можеш, ти робиш”.

Худнемо з Ігорем Обухівським – тренуємося будинку

Худнемо з Ігорем Обухівським за межами тренажерного залу. Якщо у вас немає можливості тренуватися в тренажерному залі, але є величезне бажання, то це можна зробити, маючи в будинку всього лише один вільний квадратний метр у вашій квартирі.

    Кілька простих вправ, які допоможуть вам позбавитися від декількох зайвих складочок: Присядьте вниз, в такому положенні затримаєтеся на секунду, затримавши при цьому дихання. Після чого на видиху піднімайтеся, відвівши ногу в сторону. Повторіть цю вправу по двадцять разів кожною ногою. Відразу ж переходите до наступної вправи. Ляжте на спину паралельно підлозі, напружте живіт і затримайтеся в цьому положенні тридцять секунд. М’язи при цьому повинні тріщати, це говорить про те, що вправа виконується правильно. Лежачи на животі, на вдиху піднімайте ноги і голову вгору. Повторити цю вправу двадцять разів. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, стопи разом. На видиху підніміть верхню частину корпусу і ноги вгору, руки при цьому перебувають за головою. Повторити двадцять разів.

Для повноцінного тренування повторіть цей комплекс вправ в три підходи, це займе у вас десь півгодини вашого часу.

Худнемо з Ігорем Обухівським і не забуваємо, що хто хоче схуднути – шукає будь-які можливості і способи для цього, а хто не хоче – шукає причини.

Завантаження.

Дієти від Ігоря Обухівського – життя без зайвої ваги

Дієти від Ігоря Обухівського засновані на здоровому способі життя і правильне харчування. Самим небезпечним для здоров’я людини в його житті є – звички. Наприклад, звичка вечеряти картоплею з м’ясом, та ще й після дев’ятої години вечора просто неприпустима, як і доїдати їжу після своїх домочадців, щоб не викидати її. А ще у багатьох є шкідлива звичка їсти перед телевізором або читаючи книгу. Все це не тільки не корисно, а й досить небезпечно. Правильне харчування і активний спосіб життя допоможуть вам ніколи не мати проблем з надмірною вагою і інших проблем зі здоров’ям.

Інші цікаві статті:

Також:

  • фітнес в домашніх умовах ігоря обуховського