Дієти учасників проекту “Дом-2” – Новини здоров’я – Останнім часом стала популярною дієта Каті Колесніченко Хто не знає, Катя Колесніченко – це зірка реаліті-шоу Дом-2 | Телеграф

Дієти учасників проекту “Дом-2” – Новини здоров’я – Останнім часом стала популярною дієта Каті Колесніченко Хто не знає, Катя Колесніченко – це зірка реаліті-шоу Дом-2 | Телеграф Дієти учасників проекту “Дом-2” Останнім часом стала популярною дієта Каті Колесніченко. Хто не знає, Катя Колесніченко – це зірка реаліті-шоу Дом-2.

Катя Колесніченко – зірка реаліті-шоу Дом-2, яка на проекті вже 2 роки. За цей час дівчина не тільки обзавелася репутацією діви, але і значно поліпшила фігуру. У численних інтерв’ю Катерині не раз задавали питання про її чудо-дієті. Але дівчина всіх переконувала в тому, що вона не користується ніякої спеціальної дієтою. Своє меню Катя розробляє сама. Дівчина переконана, що для кожної людини потрібна індивідуальна дієта, яка повинна складатися на загальних принципах дієтології.

Основні принципи дієти Каті Колесніченко

Дієта Каті Колесніченко рекомендує користуватися різними таблицями калорійності продуктів і за допомогою калькулятора самостійно розрахувати свій раціон харчування. При цьому ваше меню може складатися з абсолютно будь-яких продуктів. Головне, щоб загальна добова кількість калорій не перевершувало 1500-1800 ккал. Дієта Каті Колесніченко дає деякі рекомендації, як можливо урізноманітнити свій раціон харчування. Наприклад, знизити калорійність вашого харчування, допоможе правильний вибір молочних продуктів: купуйте маложирное молоко, кефір, сир, сири. А щоб зменшити добове споживання калорій, використовуйте для приготування їжі дієтичні сорти м’яса і несолодкі фрукти, готуйте їжу тільки зі свіжих і натуральних продуктів, уникайте вживання консервів та напівфабрикатів.

Дієта Каті Колесніченко, заснована на принципах здорового харчування, дає деякі рекомендації і про режими праці та відпочинку. Якщо ви регулярно спізнюєтеся, у вас не вистачає часу, і ви часто не встигаєте, то почніть планувати свої справи. Заведіть щоденник і записуйте на кожен день стільки справ, скільки ви дійсно зможете подужати, в іншому випадку постійний стрес не дозволить вам добитися максимальних результатів у схудненні, а навпаки, призведе до нової набирання ваги. Попросіть ваших домашніх допомогти вам по господарству і обов’язково знаходите час для повноцінного сну.

Недоліки дієти Каті Колесніченко

Основним недоліком дієти Каті Колесніченко вважається рутинність самого процесу схуднення. Так як харчування, запропоноване дівчиною, не є дієтою, а скоріше способом життя, то вам протягом тривалого часу доведеться рахувати калорії, купувати низькокалорійними продукти, готувати дієтичні страви, вести щоденник схуднення, куди необхідно постійно записувати які продукти і скільки калорій ви з’їли за день. Загалом, дієта Каті Колесніченко не підходить для ледачих і для тих, хто не звик худнути з олівцем у руці.

Також:

  • останні новини на дом 2