Дієти для поліпшення кольору обличчя – Краса і догляд – Жіночий світ – Каталог статей – Чудесенко

Дієти для поліпшення кольору обличчя – Краса і догляд – Жіночий світ – Каталог статей – Чудесенко Дієти для поліпшення кольору обличчя

На початку весни багато хто з нас помічають, що стан шкіри сильно погіршується. Вона стає тьмяною, набуває землистий або сіруватий відтінок, під очима з’являються стійкі синці, а на обличчі з’являються прищі і плями незрозумілого походження. Це говорить про те, що організм зашлакований.

В цьому випадку вам не допоможуть ні домашні маски, ні процедури в кабінеті косметолога.

Якщо ви хочете поліпшити колір свого обличчя, почніть очищати свій організм . а поки ви займаєтеся чищенням, перегляньте своє харчування, виключіть з раціону, хоча б на час, такі продукти як: м’ясо, напівфабрикати, смажені страви, солодощі, борошняні вироби. Сильно псує шкіру кави, обличчя справжнього кофемана або кофеманки набуває некрасивий жовтуватий відтінок. Заради своєї краси, відмовтеся від вживання цього напою.

Самі підходящі дієти для поліпшення кольору шкіри.

Найкращою вважається гречана дієта. яку можна дотримуватися від семи до чотирнадцяти днів. У цей час можна їсти тільки запарену гречку і пити сироватку, чисту воду, зелений чай.

Гречку варити не можна ні в якому разі, так вона втрачає багато вітамінів та поживних речовин. Її потрібно гарненько промити з вечора і залити киплячої води. Закрийте щільно кришкою посуд з гречкою і залиште до ранку на плиті.

З ранку натщесерце випийте склянку холодної свіжої сироватки, а через п’ятнадцять хвилин почніть сніданок. З’їсти ви можете гречку в будь-якій кількості з кефіром. На обід і вечерю те ж саме. Таким чином, ви повинні будете харчуватися і всі наступні дні.

Звичайно, перші два-три дні дотримуватися таку дієту буде досить важко, але в наступні дні вам буде набагато легше. У перші дні дієти з організму починають посилено виділятися токсини і шлаки, тому бажано додатково робити вранці клізми .

Яких результатів чекати від гречаної дієти?

Шкіра стане просто чудовою, рівною, зникнуть противні прищі, червонуваті плями, синці під очима стануть ледве видимими, з’явиться величезна кількість енергії, фігура стане тонше, шкіра на всьому тілі підтягнеться, волосся стає більш пишним і блискучим.

Під час дієти рекомендується виконувати легкі вправи .