Дієта зелений чай для схуднення: відгуки, меню, рецепт

Дієта зелений чай для схуднення: відгуки, меню, рецепт Дієта зелений чай

Багато хто з Вас, напевно помітили що в Японії більшість жінок дуже стрункі, і їм вдається зберегти себе такими до глибокої старості. Їх секрет досить простий, протягом усього життя, вони п’ють зелений чай. Дієта зелений чай . настільки ефективна, що для тих хто не переносить зелений чай, придумали спеціальні таблетки (з пресованих листя зеленого чаю). Замість цих таблеток, так само можна з’їдати чаїнки, що залишилися на дні чашки.

Механізм дієти на зеленому чаї.

У листі цього чудового напою, міститься безліч біологічно активних ферментів, які здатні частково заблокувати роботу амілази (цей фермент, відповідає за розщеплення крохмалю в організмі, який виводиться з організму не переварюючись). Ефект від цієї дієти, дуже схожий на ефект отримується сидячи на низкоуглеводной дієті. Щоб довести ефективність дієти зелений чай, японськими вченими був поставлений експеримент. Спочатку мишей посилено годували, щоб вони швидко набрали вагу, а потім однієї частини в їжу підмішували тертий лист зеленого чаю, а інший ні. Тварини, які вживали пишу разом з тертим зеленим чаєм, незабаром стали важити в 2 рази менше ніж ті які їли просто їду, без чаю.

Під час дієти на зеленому чаї, Вам доведеться обмежити вживання деяких продуктів в яких міститься велика кількість вуглеводів. Але це зовсім не означає, що Вам доведеться голодувати під час цієї дієти. Наприклад, з’їли апетитний шматочок тортика, а потім відразу випили кухлик зеленого чаю, і все тип топ.

За останні кілька років, ряди любителів зеленого чаю значно поповнилися. Воно й зрозуміло, адже зелений чай здатний не тільки допомогти позбутися зайвих кілограмів, але і підвищити імунітет. У зеленому чаї, міститься безліч корисних вітамінів, мінералів, антиоксидантів та інших важливих для роботи організму елементів.

Як правильно заварювати зелений чай для дієти.

Неправильно заварений або неправильно бережене, зелений чай, втрачає свої корисні властивості, і схуднути на такому чаї може не вийти.

Багато хто з Вас, напевно вважають, що щоб чай краще заварилася, його потрібно обов’язково залити окропом. Це не так. Не можна заливати зелений чай крутим окропом, дайте воді трохи охолонути, а вже потім заливайте. На 100мл води, використовуйте 1 чайну ложку зеленого чаю. Перший раз чай заливають гарячою водою, дають йому наполягатимуть 1-2 хвилини, після чого воду зливають (цю процедуру, в Японії проводять кілька разів). Злив воду, знову залийте чай гарячою водою, і дайте йому настоятися, рівно стільки, скільки вказано в інструкції на упаковці. Якщо дієта зелений чай не підходить Вам, то зверніть Вашу увагу на очіщаюшую дієту.

Перед тим як сісти на дієту на зеленому чаї. обов’язково порадьтеся з лікарем дієтологом.