Дієта Юлії Висоцької, меню, принципи, рекомендації –

Дієта Юлії Висоцької, меню, принципи, рекомендації – Дієта Юлії Висоцької

Юлія Олександрівна Висоцька – російська телеведуча, актриса, а також автор кулінарних бестселерів і власниця ресторану «Єрник», практично все своє свідоме життя перебуває в боротьбі за ідеальну фігуру. Дивлячись на цю витончену жінку, складно уявити сенс «війни», хоча кулінарні пристрасті цілком можливо і вносять корективи у фігуру нашої героїні. Як би там не було, пропонуємо вам дізнатись, що собою представляє дієта Юлії Висоцької, і які метаморфози ця методика встигла пережити.

Принципи вегетаріанства

У період навчання в театральному інституті наша героїня перейшла на вегетаріанську дієту, правда виною тому були не зайві кілограми, а рада батюшки, якому Юлія сповідалася у своїх гріхах. Цілий рік Висоцька не їла м’яса і домоглася парадоксального результату – строгий пост приніс 17 кг зайвої ваги. Сьогодні зірка вже відійшла від вегетаріанства, але періодично все ж вдається до нього, на тиждень переходячи на трав’яні чаї, свіжоприготовані соки та овочеві відвари (тобто, використовуючи режим «щадного голодування»). Рідке меню вирішує відразу дві проблеми: дієта Юлії Висоцької очищає організм від шлаків і позбавляє від певного надлишку ваги.

Зразок меню Юлії Висоцької

Напої варто рівномірно розподілити за часом на весь день:

    Зелений або трав’яний чай з соком лимона або підкислена їм вода з додаванням щіпки кайенского перцю Сок-коктейль, приготований за допомогою соковижималки з огірка, моркви, селери, буряка, лимона, імбиру і петрушки (як варіант – будь-який овочевий або фруктовий сік) Тепла вода без газу або трав’яний чай Свіжоприготований овочевий сік Вода з соком лимона Свіжоприготований овочевий сік Вода з соком лимона Свіжоприготований овочевий сік або теплий овочевий бульйон Вода з соком лимона Свіжоприготований овочевий сік або холодний суп, приготований з авокадо, огірка та (або) моркви

В ідеалі, рідкого меню варто дотримуватися всього 1-2 дні, проте наша героїня з легкістю витримує тривале голодування.

Білково-вуглеводна дієта Юлії Висоцької

Якщо виникає необхідність у терміновому позбавленні від зайвої ваги, наша героїня використовує бессолевую білково-вуглеводну дієту, розраховану на 9 днів.

    Перші 3 дня: пісна каша без приправ, приготовлена??з бурого рису Другі 3 дні: відварене куряче філе Останні 3 дні: будь-які некрохмалисті овочі в свіжому або відварному вигляді

Пити можна воду і несолодкі трав’яні чаї, пам’ятаючи про те, що рідина допустима за годину до чергової порції курки або за пару годин – до рису. Результат цієї дієти помітний неозброєним поглядом – убоге меню забирає 6-7 кг. На жаль, вага дуже швидко повертається в колишні рамки.

Дієта Юлії Висоцької і в тому і в іншому варіанті підходить далеко не кожному. Перш ніж наслідувати приклад зірки, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.