Дієта Юлії Кувшинової – схуднення на модній дієті – www.

Дієта Юлії Кувшинової – схуднення на модній дієті – www. Дієта Юлії Кувшинової

Юлія Кувшинова – учасниця популярного українського проекту, головна мета якого полягає в тому, щоб показати людям, що схуднути може абсолютно кожна людина. І хоча Юлії не вдалося дійти до кінця проекту, її результат заслуговує на увагу, в тому числі, і нашого, так як у дівчини вийшло позбутися 44 кілограмів зайвої ваги. Як знати, можливо, дієта Юлії Кувшинової допоможе і вам вирішити проблему зайвої ваги.

Підсумки схуднення Юлії Кувшинової

Юлія Кувшинова покинула проект, втративши 15 зайвих кілограмів. Багато хто був упевнений, що героїня нашої статті, повернувшись до свого повсякденного життя, миттєво надолужить згаяне. Однак, цього не сталося. Юлія і вдома продовжувала програму схуднення, підключивши до неї попутно і коханого чоловіка, який також мав надлишок ваги.

Коли Юлія з’явилася на пост-шоу, публіка була вражена: зважування показало, що дівчина будинку скинула практично в 2 рази більше, ніж на програмі. Підсумковий схил – 44 кг, вага героїні зупинився на рівні 72 кілограмів. Чоловік Юлії відстав від дружини ненабагато: він скинув 24 кілограми. У планах Юлії – продовження програми схуднення: дівчина прагне досягти ідеальної ваги (60 кг).

Як схудла Юлія Кувшинова?

Коли глядачі побачили Юлію, вони тут же загорілися бажанням дізнатися її методику. Сама Юлія Кувшинова розповіла тільки про два основних моментах, які допомогли їй на шляху досягнення таких прекрасних результатів, це:

    відмова від шкідливої??їжі і звичок у харчуванні; регулярні заняття спортом.

На першому етапі схуднення Юлія Кувшинова кожен день приділяла велику увагу спорту, коли ж її фігура стала краще, між тренуваннями дівчина дозволила собі робити паузу в 1-2 дні. В даний час Юлія Кувшинова займається спортом в тренажерному залі 2-3 рази на тиждень, там вона приділяє увагу кардионагрузки і силових тренувань. Якщо ж Юлія не знаходить часу, щоб відвідати спорзал, її тренування переміщаються в домашню обстановку.

Повсякденне дієта Юлії Кувшинової

Після проекту в повсякденному раціоні Юлії відбулися серйозні зміни. Тепер жінка не їсть борошняних виробів (це хліб, макарони, випічка). У опалу потрапили жирні соуси, кетчупи, тістечка, торти, жирні сорти м’яса, газована вода. З усього асортименту каш Юлія залишила лише гречану. Зрідка (не частіше разу на тиждень) вона балує себе гірким чорним шоколадом.

Кувшинова переглянула і способи приготування їжі – тепер вона не обсмажує котлети та інші продукти, а готує їх на пару. У її раціоні присутні запечені та тушковані блюда. Велику частину меню Юлії займають всілякі овочеві гарніри і салати. Вечеря наша героїня з’їдає задовго до сну – після 19:00 вона намагається нічого не їсти.

Зразок меню

Меню, за допомогою якого Юлія Кувшинова домоглася такого значного результату, виглядає наступним чином:

Дієта Юлії Кувшинової грунтується на розумних обмеженнях, які допомагають домогтися не просто схуднення, але і поліпшення здоров’я, так як до дотримання дієти Юлія мала проблеми з серцем, які пішли разом із зайвими кілограмами. Юлія Кувшинова сьогодні продовжує займатися зовнішністю, стежить за раціоном харчування, займається спортом і відвідує процедури, які підтягують її шкіру.

Також:

  • Диeта Юлиi Ковшиноi