Дієта Юлії Кувшинової, меню, рекомендації та результати –

Дієта Юлії Кувшинової, меню, рекомендації та результати – Дієта Юлії Кувшинової

Юлія Кувшинова взяла участь в одному з популярних українських проектів, покликаних довести людям: схуднути може кожен. На жаль, наша героїня не дійшла до фіналу, проте її досягнення, безумовно, заслуговують на увагу. У загальному і цілому жінка схудла на 44 кг і не планує на цьому зупинятися. Дієта Юлії Кувшинової, цілком можливо, допоможе і вам досягти бажаної мети.

Підсумки схуднення Юлії Кувшинової

Юлія покинула проект, скинувши 15 кг зайвої ваги. Багато хто думав, що наша героїня, повернувшись до звичного для себе способу життя, тут же надолужить згаяне, але цього не сталося. Кувшинова і вдома продовжила програму схуднення, попутно підключивши до неї і коханого чоловіка, який теж мав неабиякий надлишок ваги.

З’явившись на пост-шоу, Юлія вразила публіку – як показало зважування, вдома жінка скинула практично в два рази більше, ніж на шоу. Підсумковий схил склав 44 кг, а вага нашої героїні зупинився на рівні 72 кг. До речі, чоловік Юлії ненабагато відстав від дружини – він скинув 24 кг. У планах же героїні нашої статті продовження програми схуднення: вона мріє досягти своєї ідеальної ваги (60 кг).

Як схудла Юлія Кувшинова?

Як схудла Юлія Кувшинова? Це питання цікавить усіх, хто на власні очі переконався в дієвості методики нашої героїні. Юлія виділила наступні моменти, які дозволили їй схуднути:

На першому етапі схуднення Юлія займалася спортом щодня, у міру поліпшення фігури вона кілька слабший режим тренувань, роблячи перерву між ними в 1-2 дні. Тепер Кувшинова відвідує тренажерний зал 2-3 рази на тиждень, де приділяє увагу не тільки силових тренувань, а й кардионагрузки. Якщо на відвідування залу у нашої героїні не залишається часу, вона тренується вдома.

Повсякденне дієта Юлії Кувшинової

Після проекту в повсякденному раціоні Юлії відбулися серйозні зміни. Тепер жінка не їсть борошняних виробів (це хліб, макарони, випічка). У опалу потрапили жирні соуси, кетчупи, тістечка, торти, жирні сорти м’яса, газована вода. З усього асортименту каш Юлія залишила лише гречану. Зрідка (не частіше разу на тиждень) вона балує себе гірким чорним шоколадом.

Кувшинова переглянула і способи приготування їжі – тепер вона не обсмажує котлети та інші продукти, а готує їх на пару. У її раціоні присутні запечені та тушковані блюда. Велику частину меню Юлії займають всілякі овочеві гарніри і салати. Вечеря наша героїня з’їдає задовго до сну – після 19.00 вона намагається нічого не їсти.

Зразок меню

    Незадовго до сніданку: склянка негазованої води з 1 ч. л. натурального меду Сніданок: зернистий сир з курагою, родзинками, горішками, а також чашечка кави Другий сніданок: яблуко Обід: блюдо з нежирного м’яса і овочів, а також чай Вечеря: тушковані овочі і чай

Дієта Юлії Кувшинової цілком розумна. Якщо до схуднення наша героїня мала проблеми з серцем (що не дивно при вазі в 116 кг), то сьогодні вони пішли в минуле. Юлія продовжує вдосконалюватися – вона худне, займається спортом, приділяє увагу процедурам, що підтягує шкіру, а також планує і далі брати участь у талант-шоу. Ви цілком можете наслідувати приклад нашої героїні.