Дієта Яни Рудковської

Дієта Яни Рудковської Дієта Яни Рудковської

Яна Рудковська – музичний продюсер, телеведуча і, за сумісництвом, менеджер популярного співака Діми Білана, щаслива в шлюбі з відомим фігуристом Євгенієм Плющенко. Порівняно недавно пара відсвяткувала паперове весілля. Напевно, саме сімейне щастя робить нашу героїню все привабливішою. ??

Наша стаття познайомить вас з деякими секретами цієї знаменитої особистості і дієта Яни Рудковської стане надбанням громадськості.

Секрети гарної фізичної форми від Яни Рудковської

Яна виробила для себе основні правила, яких і дотримується все своє свідоме життя. Це допомагає їй завжди бути у формі.

Яна звикла пробуджувати свій організм чашкою корисного зеленого чаю – цей напій м’яко включає всі органи і системи організму в роботу, а при цьому ще й очищає від шкідливих накопичень.

За стійкого переконання нашої героїні, різкий перехід на дієту абсолютно непозволітелен. Щоб не завдати шкоди здоров’ю, Яна рекомендує перед будь-якою дієтою обов’язково приводити підготовку, планомірно, але поступово знижуючи калорійність раціону. Причому Рудковська вважає, що різко скидати великий надлишок ваги не можна – це завдає серйозної шкоди красі обличчя і тіла.

Будь перекушування для нашої героїні знаходяться під забороною – відчуття голоду їй допомагає перемогти стакан негазованої мінеральної або столової води.

Яна регулярно проводить розвантаження, але зазвичай виділяє для цього вихідні дні.

У щоденному меню Рудковської практично відсутні жирні і обсмажені продукти. А ось корисними жирними кислотами її забезпечують страви з риби.

Щоб целюліт не псував настрій, Яна воліє регулярно проводити профілактику, відвідуючи сеанси апаратного масажу. Свій внесок у красу тіла вносять і обгортання з використанням водоростей.

Меню дієти Яни Рудковської

Судячи з численних чуток, наша героїня періодично все ж вдається до короткочасної дієті, в основі якої лежить чорна ікра. Будь-які інші продукти в цей період виключені повністю, а рідкий раціон включає одну лише воду. Середньостатистичному обивателю важко наздогнати за зірками. Не маючи фінансової можливості їсти ікру ложками, але бажаючи наслідувати приклад Рудковської, цілком припустимо замінити дорогий продукт більш дешевими морепродуктами.

Цілком можливо, що вищеописана дієта не має до героїні нашої статті ніякого відношення. Дійсно, складно повірити, що Яні, при вазі в 48 кг, є потреба катувати себе якими-небудь дієтами.

Спеціально для upDiet. info – Лариса Коваленко