Дієта Яни Рудковської: Як вона худла після пологів |

Дієта Яни Рудковської: Як вона худла після пологів | Дієта Яни Рудковської: Як вона худла після пологів

Як відомо, 6 січня відомий продюсер Яна Рудковська народила Євгену Плющенко прекрасного сина, якого щасливого батьки вирішили назвати Олександром. Але разом з радістю, ніжністю, любов’ю і турботою до малюка в серці знаменитості оселилася тривога: під час вагітності Яна Рудковська набрала 16 кілограмів, і їй не терпілося позбутися зайвої ваги.

У музичній індустрії та шоу-бізнесі необхідно завжди виглядати добре і стежити за своєю фігурою, інакше тобі на зміну швидко прийдуть більш красиві, успішні та привабливі люди. Це прекрасно розуміла і молода мама – вона активно зайнялася складанням спеціального меню і пошуком ефективних засобів по догляду за собою. Сьогодні ми розкриємо секрет дієти Яни Рудковської, яка допомогла їй швидко схуднути на 16 кілограмів.

Вагітна Яна Рудковська та Євген Плющенко

Вставши на ваги і усвідомивши, що тепер її вага становить 66 кг (при звичних 50 кг), Яна серйозно задумалася про те, як жити далі. Після пологів Рудковська важила вже 62 кг, але інші зайві кілограми йти не поспішали. Про те, що головне правило “не переїдати” потрібно дотримуватися при будь-яких умовах, продюсер і так знала. Однак вона не закликає молодих мам сидіти на монодієта або взагалі відмовлятися від їжі. Робити цього у жодному разі не можна, так як такий підхід до харчування може обернутися справжньою катастрофою не тільки для вас, але і для малюка.

Але схуднути Яні Рудковської хотілося моментально, тим більше часу для декретної відпустки було не так багато. Попереду – щільний робочий графік, постійна організація концертів і запис музичних альбомів, поїздки з чоловіком Євгеном Плющенко по всьому світу. Але не варто забувати, що Яна виховує трьох дітей, а значить просто відмовитися від їжі і перестати їсти – не її варіант.

Молодій мамі хотілося швидко схуднути після пологів

Знаменита дієта кефіру дуже близька по духу Яні Рудковської. Ще до пологів вона періодично влаштовувала собі такі розвантажувальні дні, намагаючись проводити якомога більше часу подалі від холодильника. Така фірмова дієта Рудковської триває 5 днів, за кожен з яких потрібно випивати 1,5 літра кефіру по 6 порцій. Як стверджує зірка, дотримуватися такого харчування важко тільки перші 2 дні.

Після того, як кефір зробив свою справу і допоміг Яні Рудковської схуднути на 4 кілограми, вона ввела в раціон харчування курячий бульйон з яйцем два рази на день. Як десерт (особливо цей порада стане в нагоді тим, хто жити не може без солоденького) продюсер їла 1 яблуко в день. Але в такому випадку кількість випитого кефіру потрібно скоротити до 1 літра.

Після народження сина Яна Рудковська виглядає фантастично

Але дотримуючись тиждень такої схеми, Яні Рудковської вдалося схуднути всього на 2 кілограми. Щоб прискорити процес, молода мама 3 дня харчувалася одним лише кефіром. І коли ваги показали заповітну цифру 55 кг, вона нарешті відчула себе впевнено і на правильному шляху. Всього через два тижні після пологів Яна Рудковська зуміла схуднути на 7 кг, а інші п’ять йшли ще протягом двох місяців.

Корисна порада від продюсера, який вона вважає відмінним стимулом до схуднення, – поставити у себе на роботі чи вдома якомога більше дзеркал. Дивлячись на своє відображення, в голові відразу спливають проблемні місця, які хочеться підкоригувати. Таким чином, можна завжди тримати себе в тонусі і не дозволяти фігурі “розпускатися.

Молода мама швидко привела фігуру в норму

Крім того, під час схуднення Яна Рудковська обов’язково використовувала спеціальні креми і лосьйони для тіла. Важливе значення в цій справі має і масаж, який потрібно робити самостійно під час використання засобів по догляду. Не варто забувати і про особу, яка теж може обвиснути при різкому схудненні. Зволожуючі засоби ще нікому не шкодили, благо на сьогоднішній день на ринку є величезний вибір косметики.