Дієта Віри Фішер. Мінус 8 кг за 2 тижні

Дієта Віри Фішер. Мінус 8 кг за 2 тижні

Після того як світові стала відома програма схуднення Віри Фішер розмови про неї не вщухали. Минуло багато років, але досі ця дієта продовжує залишатися однією з найпопулярніших.

Тривалість програми схуднення Віри Фішер становить чотирнадцять днів. Дотримуючись даного плану харчування, ви можете позбутися від п’яти-восьми кілограмів.

Ніяких особливих правил, ця програма схуднення не має, ви повинні слідувати чітко розписаним меню.

Під час першого дня її дотримання вам слід снідати склянкою чаю або натуральної чорної кави, в який не слід додавати ні цукор, ні молоко. Пообідайте салатом, приготованим з відвареної цвітної капусти, в яку можна додати зелень і оливкове масло. Випийте один стакан (250 мл) томатного соку. Повечеряти в перший день дієти слід відварною або припущені з додаванням зелені філе білої риби.

На другий день дієти сніданок повинен бути представлений як і раніше склянкою несолодкого чаю або натуральної кави. Пообідати пропонується приготовленої на грилі або відвареної рибою, а також салатом, приготованим зі свіжих овочів (бажано зупинити вибір на помідорах, огірках і білоголової капусти). Повечеряйте відвареної яловичиною або телятиною (200 грам) і склянкою нежирного кефіру.

Сніданок третього дня має бути представлений склянкою чаю або натуральної кави без додавання молока або цукру, а також тостом або сухарем. Пообідати пропонується запеченим в духовці кабачком і великим яблуком. Повечеряйте в цей вечір двома вареними курячими яйцями, а також відвареної яловичиною або телятиною (200 грам) і капустяним салатом з додаванням кропу і оливкового масла.

Сніданок четвертого дня буде складатися лише з склянки несолодкого чаю або натуральної кави. Молоко також не слід додавати. Пообідати слід парою перепелиних яєць у відварному вигляді, трьома відвареної моркви і 15 грамами низькокалорійного сиру. Повечеряйте будь-якими фруктами.

Ранковий прийом їжі п’ятого дня буде представлений салатом з моркви (вона повинна бути сирою) і яблука. Пообідайте рибою (вибирайте сьомгу або форель), запеченої на грилі і томатним соком (250 мл). Повечеряти слід будь-якими фруктами.

Сніданок шостого дня не відрізнятиметься від попереднього дня. Пообідати вам пропонується відварною курячим філе і капустяним салатом з додаванням зелені та оливкової олії. Повечеряйте двома вареними яйцями і салатом, приготованим з сирої моркви і одного яблука. Заправити його потрібно краплею оливкової олії.

На сьомий день потрібно поснідати чашкою або зеленого, або чорного чаю без додавання цукру. Пообідайте відвареної яловичиною або телятиною (200 грам), а також будь-якими фруктами. Повечеряти слід будь-якими фруктами.

Сніданок восьмого дня аналогічний сніданку попереднього дня. Пообідати слід відвареної яловичиною або телятиною (200 грам), а також будь-якими фруктами. Повечеряти слід нежирним кефіром або будь-якими фруктами на ваш вибір.

На дев’ятий день слід поснідати склянкою натуральної кави або чаю без додавання цукру і молока. Пообідайте відварною куркою (половиною тушки), а також капустяним салатом з додаванням зелені та оливкової олії. Повечеряйте двома вареними яйцями і салатом, приготованим із сирої моркви, одного яблука і краплі оливкової олії.

Сніданок десятого дня буде представлений салатом, приготованим з одного яблука і сирої моркви. Пообідайте річковою фореллю, обсмаженої на грилі і томатним соком (250 мл). Повечеряти потрібно будь-якими фруктами.

На одинадцятий день слід поснідати також як і в попередній день. Пообідайте парою перепелиних яєць, трьома відвареної моркви і 15 грамами низькокалорійного сиру. Повечеряти слід будь-якими фруктами.

На дванадцятий день слід поснідати тостом або сухарем і склянкою чаю або натуральної кави. У напій заборонено додавати як цукор, так і молоко. Пообідайте кабачком, підсмаженим на невеликій кількості рослинного масла, а також яблуками. Повечеряти потрібно двома вареними яйцями, відварний яловичиною (200 грам), а також салатом, приготованим з невеликої кількості білокачанної капусти. Заправити його потрібно лимонним соком і оливковою олією.

Ранковий прийом їжі тринадцятого дня аналогічний сніданку попереднього дня. Пообідати слід відвареної або підсмаженої на грилі рибою, салатом, приготованим з білокачанної капусти і овочів, взятих на ваш вибір. Заправити його слід невеликою кількістю рослинної олії. Повечеряти потрібно відвареної яловичиною або телятиною (200 грам) і нежирним кефіром (250 мл).

Сніданок чотирнадцятого дня буде представлений і раніше склянкою чаю або натуральної кави без цукру і молока. Пообідайте яйцем, звареним круто, салатом і томатним соком (250 мл). Салат потрібно приготувати з кольорової капусти у відварному вигляді і зелені. Заправкою послужить оливкове масло. Повечеряйте запеченої на грилі або приготованої на пару рибою.

Протягом усього періоду дотримання програми схуднення Віри Фішер потрібно протягом кожного дня пити по 1,5 літрів негазованої столової води. Вечеряйте не пізніше, вісімнадцятої години вечора. Якщо перед сном у вас виникне відчуття голоду, то можете випити зелений чай з додаванням часточки лимона.