Дієта Віри Брежнєвої. Як худне Віра Брежнєва. Ріст і вага

Дієта Віри Брежнєвої. Як худне Віра Брежнєва. Ріст і вага. Дієта Віри Брежнєвої Рецепт дієти для схуднення від Віри Брежнєвої

Співачка, красуня, чарівна ведуча, турботлива мама / у співачки дві дівчинки / і все це Віра Брежнєва.

Мимоволі задаєшся питанням, як все це можливо при такому насиченому графіку роботи і такої швидкості життя.

Виглядати на всі сто Вірі допомагають певні життєві правила, які вона виробила для себе і яким намагається слідувати кожен день.

Для підтримання гарної форми Віра Брежнєва регулярно займається фітнесом. Вона вважає, саме тренування у фітнес-залі допомогли їй зберегти фігуру після пологів.

Інша важлива складова краси будь-якої жінки, на думку Віри Брежнєвої – це здоровий сон. Потрібно обов’язково висипатися, і хоча це не завжди вдається, але при будь-якій можливості співачка намагається дотримуватися цього принципу.

І одна і найважливіших складових для будь-якої жінки, яка хоче виглядати чудово – це правильне харчування і дієта.

Віра Брежнєва не дотримується спеціальних дієт, але у неї є свої, вироблені роками правила харчування. Це дозволяє їй при зрості 171 см важити всього 53 кг. / Обсяги: 90-62-92 /

Ось які рекомендації з харчування від співачки мені вдалося роздобути для сайту dieta-.

Рецепт дієти і рекомендації з харчування від Віри Брежнєвої.

Головне прищепило харчування, як сказала співачка в одному зі своїх інтерв’ю: «Я вивела для себе просту формулу, якою охоче ділюся, коли мене запитують про дієту. Якщо ви хочете схуднути, то тримайте рот закритим там, де багато їжі! »Дійсно, саме епізодичні переїдання найбільше заважають схудненню

Крім цього співачка щодня намагається випивати достатню кількість чистої води і свіжих соків.

Віра Брежнєва абсолютно виключила з харчування такі продукти: торти, тістечка, шоколад, хліб, борошняні продукти / виключення становлять макарони з твердих сортів пшениці /, газовані напої, а чай і кава намагається вживати обов’язково без цукру.

Основа щоденного раціону співачки складають морепродукти, сир, овочі, зрідка вона дозволяє собі смажену картоплю і нежирні сорти м’яса. Щоранку Віра Брежнєва обов’язково їсти вівсяну кашу. Вечеря на думку співачки повинен бути легким і складатися з тушкованих овочів, фруктів.

На ніч Віра Брежнєва не їсть. Вона суворо дотримується правила, не є за 4 години до сну. Якщо день видався важким на ніч можна з’їсти, яблуко або банан.

Дотримуючись ці основні правила харчування Вірі Брежнєвій вдається зберігати чудову фігуру, красу та енергійність.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-

Також:

  • Дієта віра
  • Ріст і вага віри брежньової
  • ЯК ХУДНЕ ВIРА БРЕЖНЕВА