Дієта Вікторії Боні. Як схудла Вікторія Боня

Дієта Вікторії Боні. Як схудла Вікторія Боня. Дієта Вікторії Боні. Як схудла Вікторія Боня.

Вікторія Боня – відома учасниця телевізійного проекту Дом-2, яка стала телеведучою. Напевно їй доводиться нелегко, адже вона постійно повинна виглядати у формі, щоб не розчарувати своїх шанувальників.

Як схудла Вікторія Боня.

На її думку, головну роль відіграє правильне харчування, саме воно є запорукою хорошої фігури, прекрасного самопочуття та гарного настрою. З цим не посперечаєшся.

Головне, що вона підкреслює свого харчуванні – це повністю відмовитися від страв, які багаті поганим холестерином, а в цю групу входять також всі смажені, жирні та м’ясні продукти (правда, все ж курятину вона іноді вживає, мабуть, зважаючи на її дієтичних властивостей). Далі, Вікторія щодня вживає в їжу величезну кількість овочів і фруктів, а зелень – взагалі невід’ємна частина її щоденного раціону. Як пиття вона радить вживати всім тільки питну воду, зелений чай і свіжовичавлені соки.

Як і багато, Вікторія переконалася на власному досвіді, що без фізичного навантаження (хоча б мінімальної) ніяка дієта не матиме ні сенсу, ні особливого результату, тому сама вона вважає за краще щодня з ранку виконувати певні вправи (нескладні). Крім цих заходів з підтримання власної ваги вона постійно вдається до послуг масажу, який виконує роль внутрішнього стимулятора (він прекрасно допоможе посилити кровообіг, зарядить вас бадьорістю, ну і крім того поліпшить ваш настрій, адже, погодьтеся, процедура дико приємна).

Дієта Вікторії Боні.

Наведемо вам один з її постійних денних раціонів. Основними компонентами її живлення є курячі яйця і грейпфрути, п’є вона, як ми вже з’ясували, найчастіше зелений чай без цукру. Вирішивши влаштувати собі щось типу розвантажувального дня, Вікторія вживає в їжу половину грейпфрута, потім через годину половину яєчного білка, таким чином чергуємо, поки у вас не закінчаться три грейпфрута і три білка. Все це рясно запиваємо зеленим чаєм.

Дотримання такої дієти не рекомендується більше трьох днів (хоча деякі витримують до десяти, це неправильно, організм піддається занадто великим стресу, а після цього дієта може дати зворотний результат). Однак, якщо дотримуватися її всього лише ці три дні, ви зможете позбутися від п’яти до семи кілограмів!