Дієта від юлии Меньшової – Зоряні дієти

Дієта від юлии Меньшової – Зоряні дієти Дієта від юлии Меньшової

Цілком природно, що діти знаменитих батьків часто вибирають стезю, по якій з успіхом пройшли їхні батько й мати. Але далеко не всім вдається повторити цей успіх. Юлією Меньшової її відомі батьки – режисер Володимир Меньшов і актриса Віра Алентова – можуть пишатися.

Юлія Меньшова народилася 28 липня 1969 року в Москві, в сім’ї постановника легендарного фільму «Москва сльозам не вірить» та інших улюблених глядачами картин («Ширлі-Мирлі», «Заздрість богів») Володимира Меньшова і його дружини, а за сумісництвом товариша по творчості актриси Віри Алентовою.

Не дивно, що Юлія, закінчивши школу, захотіла спробувати себе в ролі актриси. Вона поступила в Школу-студію МХАТ, причому на творчих турах прийомних іспитів приховала знамените прізвище, назвавшись Большової. Талановиту дівчину взяли в театральний інститут, на курс до Олександра Калягіну. Оскільки довго тримати потай своє походження не вдалося, багато хто дорікав Меньшову, що вона пройшла до вузу по блату. Щоб спростувати це переконання, Юлія вчилася дуже старанно і закінчила студію з червоним дипломом.

Дівчина поступила в трупу легендарного МХАТ ім. Чехова, знімалася в кіно. У її багажі досить швидко виявилися стрічки «Дій, Маня», «Дело Сухово-Кобиліна», «Якби знати…» та інші. Все йшло добре і гладко. Але честолюбна актриса раптом вирішила щось змінити в житті, прекратітьт низку чуток про успіх завдяки приналежності до зоряної сім’ї. У 1994 році Меньшова пішла з театру і стала вести телепередачу «Моє кіно» на каналі «ТВ-6 Москва». Минув рік, а молода жінка вже опинилася провідною знаменитого в ті роки ток-шоу «Я сама» на НТВ, завдяки якому її дізналася країна.

Її кар’єра в цій області розвивалася стрімко: у 1997 році Меньшова стала заступником директора каналу «ТВ-6 Москва», керуючої службою виробництва і підготовки програм, а через рік очолила дирекцію виробництва програм Московської незалежної мовної корпорації. З 2001 року вона керує власним продюсерським центром «Студія Юлії Меньшової».

Чоловік Юлії Меньшової – актор Московського театру юного глядача Ігор Гордін, з ним вона познайомилася в 27 років, потім вийшла заміж, народила двох дітей – сина Андрія та доньку Таїсію. Відносини з чоловіком Меньшова завжди публічно характеризувала. Як дуже щасливі, вистраждані. Вона пишалася, що в їх сім’ї присутній взаєморозуміння, всі проблеми обговорюються, рішення знаходиться спільно. Але не так давно пара розлучилася – з ініціативи Юлії. «Ми занадто різні люди», – заявила вона.

У 2002 році Меньшова знялася в гучному серіалі «Бальзаківський вік, або Всі чоловіки сво…», в 2006-му – в комедії «Велика любов». Вона веде телепередачі, займається вихованням дітей і виглядає щасливою.