Дієта від Тетяни Малахової авторська методика теплотехніки «Будь стрункою» | Як схуднути

Дієта від Тетяни Малахової авторська методика теплотехніки «Будь стрункою» | Як схуднути Дієтичні тонкощі від Тетяни Малахової

Загальні принципи дієти Тетяни Малахової

Система схуднення відомого дієтолога Тетяни Малахової «Будь стрункою» заснована на принципах термодинаміки і теплотехніки. Багато з тих, хто сидить на всіляких дієтах, починають несвідомо переїдати дозволеними і корисними продуктами. На тлі скорочення денного раціону скорочується і кількість енергії, поступаемой в організм з їжею. Якщо людина не встигає витратити цей енергетичний запас, він починає перетворюватися в жирові відкладення. Щоб їх позбутися, Тетяна Малахова у своїй авторській методиці «Будь стрункою» пропонує створювати в організмі негативний баланс і правильно підбирати вживаються в їжу продукти.

Основа програми схуднення складається з легких правил, які дотримуються мало не в кожній дієті. По-перше – мотивація. Ви повинні чітко усвідомити свої цілі і очікуваний результат. Так вам буде простіше повністю змінити звичний режим харчування. Не забувайте, що коли ви худнете, ви не тільки скидаєте зайві кілограми, але і стаєте здоровішими і привабливішими.

Наступний принцип дієти – відмова від перекусів за 3-4 години до сну. При цьому ваш вечеря повинна складатися з легких продуктів. Виходячи з цього, налаштуйтеся на те, що прийом їжі у вечірній час буде різко обмежений. Для цього вам буде потрібно зібрати всю свою силу волі, адже відмовитися від багаторічної звички рясної вечері – справа нелегка. А до тих пір, поки ви переналаштувати свій організм на такий режим, калорійність їжі, яку ви вживаєте вдень – не зменшують.

Дієта Тетяни Малахової – це досить низькокалорійна система схуднення у поєднанні з основами роздільного харчування. Базовими продуктами дієти є: йогурт або нежирний кефір, сир, овочі, несолодкі фрукти. Такі продукти легко поєднуються, ними можна швидко насититися, незважаючи на те, що вони малокалорійні. Овочеві салати заправляються тільки соком лимона, заправка рослинним маслом виключається. Базові продукти вживаються або в обід, чи ввечері. Хліб і каші можна їсти тільки під час сніданку, тобто один раз на день. Білкові страви повинні бути представлені в меню нежирної рибою і пісним м’ясом. Допустимим поєднанням в меню «жир плюс білок» є макрель або форель, приготовані без масла.

Загальна калорійність вашого денного раціону має становити не більше 1300 калорій. Така калорійність запропонована тільки для тих, хто веде малоактивний спосіб життя. Для тих, хто не уявляє своє життя без спорту, калорійність можна збільшити.