Дієта від Світлана Фус – 3 тижня

Дієта від Світлана Фус – 3 тижня Дієта від Світлани Фус

Мабуть, найпоширенішою системою схуднення останнім часом є дієта від Світлани Фус, яка була розроблена з урахуванням особливості функціональності жіночого організму і принципів здорового способу життя. Найголовніша привабливість цієї дієти полягає в тому, що її творець – Світлана, є професійним гастроентерологом і дієтологом. Свого часу Світлана Фус також зіткнулася з проблемою зайвої ваги, тому дана дієта особисто випробувана автором. Крім того, щоб випробувати на собі чудодійні результати дієти, не потрібно голодувати, а також харчуватися дорогими або рідкісними продуктами.

Принципи і правила дієти від Світлани Фус

Як будь-який професійний лікар, особливо дієтолог, Світлана категорично не вірить у можливість схуднути швидко і без шкоди для здоров’я. На її думку, якщо людина втрачає в день більше 0,5-0,7 кілограмів, вже через місяць його чекає гарантований повернення колишніх позицій, а можливо і надбавка у вазі.

Дієта від Світлани Фус є хорошим прикладом поміркованості та цілеспрямованості. Йдучи до цієї методики, в перший тиждень дієти людина повинна споживати не менше 2000 калорій в день. Така кількість калорій для багатьох, вже не одного разу сиділи на різних дієтах, може здатися сильно завищеними. Однак, на думку автора даного способу схуднення, перший тиждень дієти потрібна для того, щоб безболісно привчити організм до помірного харчування, але при цьому не спровокувати його на ефект «самозбереження», коли він з усіх сил намагається утримати отримані з їжею поживні речовини, блокуючи процес схуднення.

Крім того, раціон першого тижня дієти повинен складатися виключно з простих продуктів. Можна їсти звичну для себе їжу – м’ясо, рибу, овочі, сир, каші і фрукти. Проте готувати їх потрібно тільки за принципом здорового харчування, тобто, не використовуючи великої кількості масла, приправ, соусів і майонезу. При цьому пити потрібно будь-яку рідину, включаючи каву і чай, але тільки без цукру.

Під час другого тижня дієти енергетична цінність раціону не повинна перевищувати 1500 калорій. Для нормального функціонування організму дорослої людини, яка веде активний спосіб життя, ця цифра недостатня, отже, організм поступово почне переробляти колишні жирові відкладення, тим самим, позбавляючись від них. Меню цього періоду дієти також має складатися з якомога більш простих і корисних продуктів. Крім того, дієтолог рекомендує їсти не менше 5-6 разів на день при появі відчуття голоду. На думку Світлани, людина сама повинна визначити час прийому їжі. Оскільки різні організми влаштовані по-різному, хтось може абсолютно не відчувати голод вранці, але зате відчувати його під вечір, але якщо він буде змушувати себе щільно харчуватися вранці, ввечері він все одно залишиться голодним і не зможе відмовитися від вечері, тим самим кількість добових калорій збільшиться.

На третьому тижні дієти потрібно знизити енергетичну цінність денного раціону до 1000 калорій. Однак дієтолог наполягає, що настільки низьку калорійність можна витримувати лише жінкам, які не мають проблем зі здоров’ям і ведуть малоактивний або середньо активний спосіб життя. В іншому ж випадку, потрібно харчуватися як і колись, на 1500 калорій в день, але устроівать собі один розвантажувальний день.

Дієта від Світлани Фус, 3 тижні якої допомагають позбутися кількох зайвих кілограмів, при цьому налаштовують організм на здоровий режим, потрібно періодично повторювати до тих пір, поки вага не прийде в норму.

Рекомендації до дієти від Світлани Фус

Дієта від Світлани Фус підходить абсолютно все людям. Однак вона допоможе досягти бажаних результатів, тільки якщо людина буде враховувати індивідуальні особливості свого організму і свого способу життя.

Наприклад, тим, хто веде активний спосіб життя, рекомендується складати меню переважно з білкової їжі. Якщо ж людина займається розумовою працею, йому обов’язково необхідна глюкоза, яка знаходиться не тільки у фруктах, але і в багатьох крупах. Крім того, є люди, які навіть при мінімальному споживанні калорій, поправляються від продуктів, що містять вуглеводи. У цьому випадку потрібно складати свій раціон переважно з м’яса і молочних продуктів. Також дієтолог не рекомендує приймати рідину відразу після їжі і приправляти продукти перцем і спеціями.

Крім того, ефект від дієти посилиться у багато разів, за наявності хоча б невеликого фізичного навантаження.

14 квітня 2014 23:00 Admin

Також:

  • світлана фус
  • світлана фус рецепти
  • ефективні дієти від світлани фус
  • світлана фус принцип харчування
  • правильне меню світлани фус
  • Рецепти похудения с фуз
  • Як харчуватись і схуднути від світлани фус
  • диетолог поради світлани фус як похудати на 10 кг
  • диета вид светлани фус
  • дієта на тиждень від фус