Дієта від набряків

Дієта від набряків. Дієта від набряків.

У наш час набряки зустрічаються не так вже й рідко, особливо часто зустрічається ця проблема у жінок. Причини появи цієї недуги можуть бути абсолютно різні – наприклад, менструація, певні порушення або збої в роботі органів. Виявляються набряки в основному завжди однаково – спочатку це невеликі припухлості в області обличчя, мішки під очима, і вже до вечора людина не може застебнути на ногах чоботи.

Щоб позбутися від набряку, потрібно спочатку допомогти рідини вийти з організму, знизити набряк можуть допомогти також і певні дієти, спрямовані саме на це. Між іншим, дієта, спрямована на позбавлення від набряків, може допомогти позбавитися від надлишків жиру. Вона корисна і таким пацієнтам, які страждають ожирінням, порушеннями в області ендокринної системи, а ще корисна таким людям, які протягом всього дня відчувають нестачу в активному русі.

Однак з протинабряковими дієтами потрібно бути дуже обережним, тому що такий режим харчування в змозі викликати деякі загострення з хронічними захворюваннями, якщо такі є. Ось чому так важливо перед початком дієти проконсультуватися з лікарем.

Як ми вже й говорили, разом з набряками, швидше за все, почнуть іти і зайві кілограми, тому що практично всі обмеження в харчовому раціоні спрямовані як на оздоровлення організму в цілому, так і на зниження маси тіла.

Дієти від набряків.

Потрібно розбиратися, що існує кілька типів противоотечной дієти, до них відносяться жирова, білкова, рідинна, рибно-м’ясна, вегетаріанська і комбінована.

Дуже популярна чайна дієта. Дотримання цієї дієти рекомендується при захворюваннях кишечника і шлунку, які при загостренні захворювання супроводжуються набряком нутрощів. Дотримуючись цю дієту потрібно випивати за весь день близько шести-семи склянок чорного чаю, завареного неміцно, в чай??можна додавати невелику кількість цукру.

А ще можна дотримуватися яблучну дієту. Вона хороша для всіх систем і в будь-який час, тому що завдяки вживання яблучного соку виводиться величезна кількість токсинів і шлаків з тіла людини. Крім того, яблучний сік володіє невеликим сечогінну дію, тим самим завдяки йому з клітин виводиться зайва накопичилася в них рідину. На день потрібно з’їдати до двох кілограмів свіжих кислих або не дуже солодких яблук.

Також:

  • діета від набряків