Дієта (система) “Мінус 60” Катерини Мірімановой, каталог дієт –

Дієта (система) “Мінус 60” Катерини Мірімановой, каталог дієт – Дієта (система) “Мінус 60” Катерини Мірімановой

Дієта (система) “Мінус 60” була розроблена автором бестселерів про схуднення Катериною Мірімановой. Вона випробувала її на собі, схуднувши при цьому з 120 кг до 60-ти всього за півтора року, не вдаючись до хірургічних методам. Основна перевага і відмінність системи “Мінус 60” від більшості інших – відмовлятися від улюбленої їжі немає необхідності, а заборонених продуктів немає.

1. Основні принципи системи “Мінус 60”

Прийоми їжі краще розділити на три рази. Перекушування не заборонені, головне, щоб порції мали невеликий об’єм і складалися з легких продуктів, наприклад овочів або фруктів.

На системі мінус 60 можна пити каву, чай і алкоголь. Звичайний рафінований цукор краще замінити фруктозою або коричневим цукром через їх кращій засвоюваності організмом і вмісту вітамінів. Вино також краще пити “сухе”.

Не можна пропускати сніданок, просто можна його скоротити до невеликої порції сиру або житнього хліба.

Солодке можна їсти, але тільки до полудня. Від молочного шоколаду слід відмовитися і поступово привчати себе до гіркого. Так само слід поставитися до білого хліба – лише до полудня. Після – житній хліб, а краще без нього. Будь-яку їжу до цього часу в будь-якому обсязі можна вживати так як, по-перше, в цей час травна система найбільш мобілізована, а по-друге, багато з’їсти навряд чи вийде.

Як гарнір краще використовувати крупи: рис, перловку або гречку. В ідеалі коричневий рис, так як він містить багато корисних речовин, а за смаком повністю відповідає звичайному рису. Вживання картоплі і макаронів краще поступово звести до мінімуму. Вид обробки гарніру може бути будь-який – варений, тушкований, пасеровку, але по можливості уникати смаженого. Якщо це проблематично, тоді краще прибрати майонез і сметану з раціону.

Картопля не рекомендується поєднувати з м’ясом, бажано розділити ці два продукти.

Останній прийом їжі повинен бути до 6 години вечора. Це не жорстка вимога, швидше рекомендація. При необхідності можна повечеряти і в 8 вечора, але чимось легким, наприклад, овочами або йогуртом. З часом організм звикне до “шестигодинною” вечерям і вечірній голод перстанет Вас турбувати.

Система “Мінус 60” не радить пити води більше, ніж хочеться. Її кількість в організмі не зробить сильного ефекту на процедуру схуднення, тому немає ніякої необхідності себе гвалтувати і випивати по кілька літрів води щодня. Те ж стосується солі – фанатизм також не вітається.

Не потрібно влаштовувати розвантажувальні дні або голодувати, оскільки це може викликати стрес у організму і порушити правильний перебіг дієти.

2. Фізична активність

Система “Мінус 60” не дасть потрібних результатів, якщо не поєднувати її з правильною фізичним навантаженням, яка є невід’ємною і важливою складовою програми схуднення Катерини Міромановой.

Необхідно проводити щоденні заняття спортом або фітнесом (відвідування басейну, фітнес-клубу, активні види відпочинку, наприклад, катання на лижах або велосипеді в комбінації з домашньою легкою гімнастикою). Якщо це здасться і виснажливим, то можна скоротити кількість занять, але все одно треба готувати і орієнтувати організм на постійні, хоч і невеликі, навантаження. Заняття не повинні бути тягарем, по тривалості також можуть бути абсолютно індивідуальні, але чим довше, тим, зрозуміло, краще. Намагайтеся не перевтомлюватися.

3. Стежимо за шкірою

Оскільки ефект від дієти настає досить швидко і втрати у вазі значні, необхідно дуже уважно поставитися до стану шкіри. Це стосується особливо жінок в післяпологовий період або у віці, коли ліпоактівность знижується. На допомогу прийдуть косметичні засоби, креми, скраби, масажі. Допускається самомасаж. Завдяки такому комплексу “обвисання” шкіри можна буде практично уникнути і зберегти форму тіла.

4. Психологічна підготовка

Необхідно відповідально підійти і до психологічної стороні підготовки до дієти тому, що часто виключно правильний внутрішній настрій допомагає досягти бажаних результатів. Система Катерини Мірімановой “Мінус 60” – Не покарання за апетит, а спроба допомогти організму позбавитися від надлишків ваги, тому вона не повинна бути тягарем, а повинна стати способом життя.

При випадкових переїдання або “зриви”, які абсолютно природні для будь-якої нормальної людини, не можна себе карати голодуванням. Просто наступного разу краще врахувати можливі причини, що спонукали організм до переїдання, і спробувати їх запобігти, наприклад, за рахунок збільшення денних порцій.

5. Система харчування, доступна всім

Тимчасових рамок у цій чудовій дієти немає, перший час вона буде працювати на зниження ваги, потім – на його підтримку. Можна сказати, що ця дієта визначить принципи Вашого харчування на все життя.