Дієта сибарит Олени Стоянової + відгуки

Дієта сибарит Олени Стоянової + відгуки Дієта сибарит

Деякі системи харчування, які активно сприяють схудненню, іноді називають дієтами. Нижче представлена??як раз така система харчування, завдання якої не тільки допомогти вам скинути зайві кілограми, але і посприяти успішному утримання досягнутого ваги.

Все вищесказане можна віднести до дієти сибарит, яку склала Олена Стоянова. Особливість цієї дієти полягає в спеціальному коктейлі, що носить назву «сибарит».

Якщо ви думаєте, що все це дуже складно – самому готувати коктейль і дотримуватися системи харчування довгий час, то ви помиляєтеся. До того ж раціон дієти не строгий, за винятком, мабуть, тільки перший сніданку та вечері. Як же приготувати коктейль «сибарит», який чудодійним чином допоможе вам скинути вагу? Для початку розділимо дні за їх призначенням: скидання ваги і його утримання.

У дні скидання ваги для коктейлю вам знадобиться: півкіло сиру з жирністю до 0,6% і кількістю білка не більше 10 грам на 100 грам продукту, а також будь-які фрукти (близько 400 грам). Нескладно підрахувати, що на 100 грам сиру – 80 грам фруктів.

У дні утримання ваги для коктейлю вам знадобиться: 300 грам сиру з жирністю до 0,6% і будь-які фрукти (близько 260 грам).

При необхідності сир з низьким відсотком жирності можна замінити на 150 грам високобілкового сиру, змішаного з 150 грамами йогурту або кефіру.

Приступаємо до приготування коктейлю. Беремо будь-які свіжі фрукти. Тверді фрукти дрібно трьом на тертці, м’які – розминаємо в чашці. Далі просто додаємо сир – і отримуємо смачну масу. Найголовніше – нічого більше туди не класти, навіть цукор або його замінники.

У дієті сибарит дуже велику увагу приділяється процесу прийому коктейлю . Один з найголовніших моментів: їмо коктейль самої крихітної ложечкою і якомога повільніше.

Якщо ви все приготували правильно, то одна порція коктейлю буде дорівнювати 180 мл. Більше або менше бути не повинно. Звичайно, ви можете приготувати собі коктейль заздалегідь на кілька прийомів, але кожен прийом повинен за обсягом складати рівно 180 мл. І, звичайно ж, не можна замість коктейлю є йогурти або фруктові сирки. У чому ж секрет цього чудесного коктейлю, який допомагає позбавлятися від зайвої ваги і утримувати результати? Справа лише в тому, що після нього у вас виникає відчуття ситості, незважаючи на невелику калорійність і маленьку за обсягом порцію.

Так як ця дієта не «вдаряє» по організму, її можна витримувати і протягом 6 тижнів. Якщо за цей час ви не досягнете бажаного ваги – за прогнозами самої Стоянової, ви будете втрачати до 1,25 кг на тиждень – то можете продовжити дієту ще на 6 тижнів. До того ж коктейль «сибарит» допоможе вам і далі утримувати досягнутий вагу, якщо ви не будете забувати про нього перед застіллями або під час розвантажувальних днів. Для повного успіху заходу не нехтуйте фізичними вправами.

Раціон харчування в день активного скидання такий :

Сніданок. Коктейль «сибарит», кава або чай без молока і цукру.

Другий сніданок. На вибір: макарони, каша, горох або квасоля, салат з некрохмалистих сирих овочів, заправлений однією ложкою рослинного масла (нерафінованої).

Обід. Риба, два яйця, овочі в будь-якому виді. Коктейль – за двадцять хвилин до прийому їжі.

Вечеря (до 18 годин). Коктейль.

На ніч – одна велика чашка какао.

Раціон харчування в день закріплення результатів такий :

Сніданок. Подвійна порція коктейлю.

Другий сніданок. Будь неважка їжа.

Обід. Звичний обід. Коктейль – за двадцять хвилин до прийому їжі.

Вечеря. Подвійна порція коктейлю.

На ніч – одна велика чашка какао.

Також:

  • як схуднути на 10 кг діабетику-обжорі в домашніх умовах
  • рецепти дієтичних других страв при гепатозі
  • чи можна пити ягоди годжi якщо годуэш дитину грудьми
  • як схуднути на 10 кг діабетику 11 років у домашніх умовах
  • як схуднути на 10 кг діабетику в дома
  • Як швидко та ефективно схуднути діабетику в дома