Дієта сибарит (мінімум 7 днів) – втрата ваги до 3 кг. Відгуки

Дієта сибарит (мінімум 7 днів) – втрата ваги до 3 кг. Відгуки Дієта сибарит – втрата ваги до 3 кілограм за 7 днів

Середня добова калорійність 1216 Ккал.

В цілому дієта сибарит не є дієтою (як медична дієта для схуднення) у повному сенсі цього слова, а системою живлення (так само як і дієта Монтіньяка). Тобто точніше називати цю дієти не дієта сибарит . а система сибарит .

В основі дієти сибарит, розробленої Оленою Семенівною Стоянової, лежить принципово інший підхід до схуднення – головне, не скинути вагу (як швидка шоколадна дієта), а закріпити на тривалий час цей результат. Це досягається використанням в дієті сибарит низькокалорійного коктейлю сибарита і психологічних аспектів його прийому.

Система сибарит як авторська розробка

Розроблена і апробована система сибарит спочатку Оленою Семенівною Стоянової в кінці 20 століття. Академік і професор Олена Семенівна Стоянова є автором понад тридцяти книг та підручників з медичної та фінансової тематики (на сьогоднішній момент вже неодноразово перевидаваних), займається дослідницькою діяльністю в декількох інститутах і університетах Росії та кількох зарубіжних державах (у тому числі США).

Дієта сибарит заснована на коктейлі сибарита.

Смачний низькокалорійний коктейль сибарита, на базі якого дієта сибарит і побудована, може бути приготований самостійно зі звичайних продуктів за декількома методиками, у всіх подробицях розглянутих на авторському сайті Олени Семенівни Стоянової:

http:///so002.htm

неухильне умовою схуднення є повне дотримання нескладних правил приготування та вживання коктейлю сибарита.

На сайті шанованою Олени Семенівни досконально розглянуті і аргументовано обгрунтовані всі нюанси, що виникають при схудненні (система сибарит):

    Способи приготування Додатки і рецепти Етапи дієти сибарит Психологічні моменти Застереження від помилок Найкращі результати з фото Відповіді на часті питання та багато, багато іншого.

Ви можете задати своє питання автору системи сибарит Олені Семенівні Стоянової (якщо в цьому виникне необхідність) на форумах сайту Ваше здоров’я: nazdorovie. com – сайт про альтернативні безлекарственного методи лікування і профілактики захворювань.

На цих же форумах представлені історії успіху в боротьбі із зайвою вагою за допомогою дієти сибарит, там завжди можна отримати підтримку і розуміння від тих, кому система сибарит допомогла повернутися до нормальної ваги і допомагає його підтримувати.

Переваги дієти сибарит

Дієта сибарит на відміну від переважної більшості інших дієт (наприклад, огіркова дієта) і систем харчування включає на кожен день два сніданки (перший і другий), повноцінний обід і смачну вечерю.

Другий плюс дієти сибарит в тому, що вона є найбільш м’якою і делікатної в порівнянні з іншими дієтами.

Як таке відсутнє меню – система сибарит не обмежує вас в звичках і режимі харчування – за винятком вечері і зрідка сніданку (на противагу короткочасна полунична дієта).

Переважна більшість схудлих за допомогою системи сибарит стверджують, що при схудненні не випробовується якого або почуття голоду.

На відміну від інших дієт система сибарит значно краще збалансована по білках, жирах, вуглеводах, вітамінах і додатково попросту смачна.

Недоліки системи сибарит

Недоліків у прямому розумінні цього слова системи сибарит не має, але можлива, індивідуальна непереносимість, обумовлена??кисломолочними продуктами – але це може бути віднесено до будь-якої дієти або системи живлення. Система сибарит не є швидкою (дієта Аткінса забезпечує більш високі темпи втрати ваги) – але вона в рази краще реалізує індивідуальні потреби – не змінюється ні звична їжа, ні уклад життя.