Дієта Римми Мойсенко

Дієта Римми Мойсенко. Дієта Римми Мойсенко.

Ідеальною дієти не буває. Буває спільний кропітка праця, яка досягається шляхом співпраці з фахівцем (це в ідеалі), який допоможе скласти вашу індивідуальну систему харчування, понаблюдает за вами, а якщо потрібно – то проведе і масаж, і фізіопроцедури, і косметичні процедури, заняття спортом. Звичайно ж, все це робиться тільки після того, як стануть всі необхідні виміри про стан здоров’я та аналізи.

Так от Римма Мойсенко є одним з таких провідних фахівців, які допоможуть вам вибрати, а потім і проконтролювати процес схуднення. У цього лікаря-дієтолога існує свій центр, який присвячений вирішенню проблеми зайвої ваги. Прийшовши в нього, ви будете оточені турботливою увагою кваліфікованого персоналу, які підберуть індивідуальний курс процедур, присвячених догляду за тілом та обличчям. Цей центр займається тільки передовими технологіями в області косметології та корекції фігури. У ньому тільки професійне обладнання, а програми зі зміни зовнішності весь час оновлюються.

Дієта Римми Мойсенко.

Наприклад, одна з програм Римми Мойсенко має таку дієту. Цей вид дієти рекомендується тим жінкам, які планують схуднути надшвидким способом. Дієта відноситься до розряду білкових дієт, тобто вам потрібно буде протягом всієї дієти обмежувати себе у вживанні жирів і вуглеводів, а ще рідини, яку можна вживати тільки до літра двохсот мілілітрів на день. У рідині і криється вся сіль – справа в тому, що недостатнє споживання рідини спровокує ваш організм на розщеплення жиру як єдиного додаткового водного джерела. Якщо вам вдасться зовсім відмовитися від вживання солі і солоних продуктів, від алкогольних напоїв, то у вас все вийде. Харчуватися потрібно часто, до п’яти-шести разів на день. Ще одним важливим фактором є кількість калорій – вам доведеться їх вважати, тому що денна норма калорій не повинна перевищувати шестисот-восьмисот кілокалорій. Дуже важливо додатково приймати полівітамінні комплекси. Дотримуючись всі рекомендації, ви зможете схуднути за один тиждень на п’ять кілограмів. Тільки дотримуватися цю дієту часто не рекомендується, двох разів на рік буде більш ніж достатньо. Тривати дієта повинна не більше двох тижнів.

Тільки і виходити з цієї дієти рекомендується м’яко, не поспішаючи.