Дієта проти целюліту

Дієта проти целюліту Дієта проти целюліту

Дієта – виключно ефективний метод лікування целюліту, проте його позитивну дію проявляється тільки після відновлення нормального надходження крові та поживних речовин до тканин. Неважко зрозуміти чому: малокалорийная дієта сприяє використанню організмом власних енергетичних запасів, а активна їх мобілізація можлива тільки в тому випадку, якщо жирові відкладення не блоковані.

Ми вже згадували про спроби деяких жінок позбутися від дефектів фігури, викликаних целюлітом, тільки за допомогою дієти. Крім того, слід розвіяти міф, що можна повністю вилікуватися від целюліту за допомогою дієти, що сприяє виведенню шкідливих речовин з організму. Для запобігання захворювання дійсно потрібно дотримуватися такої дієти, але для лікування вираженого целюліту вона повинна бути ще й малокалорійної, щоб змусити організм використовувати власні жирові відкладення.

Запам’ятаємо основне правило: при одній і тій же фізичній активності кожній людині потрібно одне і те ж постійна кількість калорій в день; якщо його денний раціон менше, витрачаються жирові запаси, якщо більше – вони накопичуються. За допомогою спеціально розробленої дієти можна забезпечити використання організмом власних жирових запасів, після того як вони будуть ‘розблоковані’ в результаті вже описаних нами лікувальних заходів.

При розробці такої дієти спочатку визначається щоденна енергетична потреба людини. Потім встановлюється енергетична цінність дієти з тим розрахунком, щоб забезпечити зниження маси тіла. Після цього вибираються зразкові орієнтовні дієти, і на їх основі будується індивідуальна з урахуванням вигляді захворювання і особистих смаків. Складається її остаточний варіант, в який можна автоматично вносити сезонні зміни (вибір овочів, фруктів, зелені).

Пацієнтці даються також загальні рекомендації дієтолога, в тому числі і по заміні одних продуктів іншими – тими, які доступні в даний час. Іноді пацієнтці можуть запропонувати також відомості про енергетичну цінність окремих страв, що дозволить їй приблизно оцінювати енергетичну цінність свого щоденного раціону. Дієта для 30-річної жінки зростом 165 см, що служить, що має масу тіла 69 кг, провідною сидячий спосіб життя, матері двох дітей, з діагнозом ‘друга стадія целюліту’.

Набір продуктів, по днях тижня