Дієта Протасова

Дієта Протасова Дієта Протасова

Протяжність дієти Протасова П’ЯТЬ ТИЖНІВ.

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ У ПЕРШИЙ ДЕНЬ, а так само другий, третій і так весь тиждень ви їсте ТІЛЬКИ сирі овочі, в також сири і йогурти п’ятивідсоткової жирності. Дозволено одне варене яйце в день. Кількість БУДЬ! Час дня БУДЬ! Сенс цієї прогресивної дієти в тому, щоб з’їсти якомога більше овочів і скільки влізе п’ятивідсотковий молочних продуктів. Чай, каву можна в будь-якій кількості (звичайно без цукру), а воду в обов’язковому порядку два літри на день.

Вам стало трохи сумно? Так і бути, особисто від себе я дозволяю вам ще три зелені яблука. Що? Не варто подяки, на здоров’я. Причому овочі ви вільні вживати в будь-якому виді. Хочете – гризіть огірки, посипаючи їх болгарської бринзою (5%), хочете – макайте помідори і болгарські перці в йогурт, а хочете – створіть величезну порцію салату зі всіляких овочів, поріжте туди варене яйце і посипте все сиром. І тільки посмійтеся поскаржитися, що ви голодні! Спокійно їжте вранці, вдень, ввечері, вночі – цілий тиждень.

І точно так само – другий тиждень. Дивно, але з другого тижня у вас пропадає бажання є що-небудь, крім овочів, сиру і подарованих мною яблук. Багато хто навіть відмовляються від вареного яйця, яке жадібно поїдають на початку дієти. До кінця другого тижня ви відчуєте надзвичайну легкість у всьому тілі і в. думках. Чи не обтяжений жиром, м’ясом і солодощами організм зажадає жвавості вчинків, і вам доведеться докласти зусилля, щоб не вдаритися в адюльтер.

З початку ТРЕТЬОЇ ТИЖНЯ ви зобов’язані додати до овочів і сирів шматок (300 грам) смаженого м’яса, птиці або риби. Будь ласка, трохи скоротите сири і йогурти. Овочі, сири, м’ясо, яйце і яблука ви їсте ще ТРИ ТИЖНІ. І ВСЕ. Через три тижні після початку дієти ви візьметеся просто танути на очах здивованих колег і домочадців. Два останні тижні відбувається найінтенсивніше скидання ваги. Приготуйтеся до того, що, коли дієта буде завершена, ви, пані, схожа на гнучку лань, і, ви, пан, що нагадує гнеться під легким вітерцем очерет, не зумієте негайно накинутися на всілякі страви. Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб змусити себе з’їсти хліб з маслом, смажену картоплю чи пельмені.

Я раджу раз на рік усім, навіть тим, у кого немає зайвої ваги, за допомогою такої необтяжливою і нетяжелой дієти очищати свій організм.

суть пропонованої дієти Протасова:

ПЕРША І ДРУГА ТИЖНЯ.

Сирі овочі. Всілякі сири і йогурти п’ятивідсоткової жирності. Одне варене яйце. Три зелених яблука. Кава, чай, вода. Не забувайте, що ЦЕ ВСЕ! У будь-якій кількості і в будь-який час доби.

ТРЕТЯ, ЧЕТВЕРТА, П’ЯТА ТИЖНЯ.

Все те ж саме плюс шматок м’яса, птиці або риби. Кілька скоротити сири і йогурти.